Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon elvagyok keseredve és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elvagyok keseredve és remélem tudtok nekem értelmes választ vagy segítséget adni!?

Figyelt kérdés
Hát az az egésznek a lényege hogy volt egy srác és egy lány akiket még én hoztam össze ! Barátkoztunk meg minden mindig elhülyültünk! De a srác bántotta meg meg is verte szegényt! Én mindig segítettem neki és megvédtem ettől a baromtól! Akkor nagyon sokat beszélgettünk telefonon ! egyszer csak a csajszi bevallotta nekem hogy sokkal többet érez irántam mint barátság ! ennek nagyon örültem mert én már régen többet éreztem iránta mint barátság! Akkor a srác elkezdett mindent hazudozni nekem róla hogy én ezt mondtam meg azt mondtam miközben semmi se volt igaz belőle..szerencsére egy idő után hitt nekem a csaj és feljöttek és itt nálam megmerte mondani neki hogy vége mert engem szeret ! A srác meg is értette de nem szált ki a képből sehogy se tudtuk lerázni! Akkor a csajszi itt volt nálam 1 hétig utána haza ment a szüleihez és úgy volt hogy szerdán jön is vissza hozzám de akkor valami közbe jött neki és még mindig nem jött vissza(2hete) De beszéltünk minden nap meg kaptam tőle szép sms-eket meg minden..(közben a srác már megint kitalált dolgokat amit a csaj majdnem elhitt megint neki de szerencsére nem ! hogyan tudnám a csajszinak bebizonyítani hogy ő életem nagy szerelme és mindent vele képzelek el? (csak az a bibi hogy közben az is kiderült hogy a sráctól babát vár! De én mondtam neki hogy nekem ez sem akadály mivel érte bármit megtennék és szerethetném attól még ugyan úgy mint a saját fiamat! De ezt ő nem akarja elhinni!Meg azt mondja hogy ilyet nem háríthat rám ! nem tudom mi tévő legyek... kérlek normális válaszokat írjatok Köszi 21/F
2013. jan. 26. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
sehogy, lépj ki ebből minél előbb, hidd el jobban jársz, nem fog tőle elszakadni
2013. jan. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért írsz minden mondat végére felkiáltó jelet!!!!!!!!!
2013. jan. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De azt nem akarom hogy egy idegbeteg majommal legyen !!
2013. jan. 26. 22:53
 4/7 anonim ***** válasza:
de ez nem a te problémád, hanem az övé, azzal, h leveszed róla a felelősséget, nem segítesz neki, sőt! ezt neki kell megoldania
2013. jan. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Borcsa:D válasza:
Ha szereted akkor küzdj érte! mondjuk bonyolult itt a helyzet és még nagyon fiatal vagy szerintem hogy a gyereket bevállaljátok!.aztán meg a srác is hisztizhet h az őő gyereke.a csaj meg gondolja h apukájával kell legyen a gyerek.itt sok probléma lesz,lehet nem kellene az a gyerek.!
2013. jan. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom én nagyon sokat gondolkodtam az egészen ! De nagyon szeretem a csajszit! Ő a nagy Ő ! A srác egy vadállat és így azt nem szeretném hogy oda vissza menjen! És simán lehet az anyával is a gyermek úgy hogy az apa láthassa bizonyos idő közönként! nem?
2013. jan. 26. 23:01
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom ... de egyszer már elment neki a baba sajnos..és hallani se akar az elvetetésről egyszer mondtam neki hogy ez lenne a legjobb döntés de nagyon megharagudott rám és így nem is feszegettem tovább ! Igen mondta hogy az apja mellett a helye a gyereknek..de nem ilyen vad állat mellett..meg mondta hogy engem szeret nagyon ! És így tiszteletbe tartom hogy megtartja a babát és én mindenben segítek neki mert ő/ők a legfontosabbak az én számomra..
2013. jan. 27. 01:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!