Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az? Izmos helyes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az? Izmos helyes, pasi, humoros pasi vagyok és mér hosszú évek óta szingli vagyok? Sportolok és kevés időm marad a bulizásokra, szinte nem is járok bulzni csak a haverokkal összejönni .

Figyelt kérdés
Nem vagyok páva bár divatosan öltözködöm . Eddig még egyetlen barátnőmet sem csaltam meg és nem vagyok az a "rosszfiú" sem.

2013. jan. 26. 23:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Homokos vagy.
2013. jan. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%

Fogalmazás egyes!

Talán ezért...

2013. jan. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem... dehogy vagy homokos. Szerintem:

- A lányok nem feltétlenül a nagyon izmosakra buknak

- De még ez sem lenne baj: inkább az, hogy nem nagyon ismerkedsz

2013. jan. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Hát ez az! A buliban találsz ribancokat akik az izmaidra buknak és te nem is jársz el.
2013. jan. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, talán azért amiért én is az vagyok, túl válogatós vagy, nem jársz el eleget. 20L
2013. jan. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Buliban? Olyan finnyások a lányok, hogy csak na. Szinte mindnek a kis metroszex pasik jönnek be. Csak nem akartam ezzel lehangolni a kérdezőt.
2013. jan. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ismerkedj.:)a barátaid barátnőinek a barátnőivel,és talán sikerülni fog.15/L
2013. jan. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
látom az írás és fogalmazás az nem megy, mondjuk nem is írtad...
2013. jan. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha csak a haverjaiddal lógsz, akkor hogy akarsz ismerkedni? Így max. a haverjaid közül válogathatsz. :D
2013. jan. 27. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Pont azért, mert helyes vagy, sportos és értelmes.

Ezért nem fogod beérni olyan lánnyal, aki nem felel meg az elképzeléseidnek. Biztosan van jónéhány lány az életedben, akikről tudod, hogy akarnának tőled valamit, de neked ők vagy nem elég szépek, vagy túl ostobák, vagy csúnyák és ostobák.


Én is így vagyok vele. Hogy inkább amíg nem találom meg az igényeimnek megfelelő lányt, addig nem megyek bele egy kapcsolatba, mert nincs szükségem egy olyan kapcsolatra, amiből tudom, hogy hiányzik valami.


De most szerencsére úgy néz ki, hogy megtaláltam ezt a lányt :)

2013. jan. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!