Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Hölgyek! Van köztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hölgyek! Van köztetek olyan jelenleg pártalan akinek már előre elege van a Valentinből?

Figyelt kérdés
Minden csapból a boldog vagy boldognak látszó "cejjetjek"-et duruzsoló párok folynak nem lehet vagy ha igen kevés helyre beülni egyedül vagy pártalanul mert zajlik ez az őrület, komolyan már azon gondolkozom népi kezdeményezést indítok egy szingli nap beiktatása érdekében.

2013. jan. 27. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyedülálló vagyok, de engem nem zavar sem a valentin nap, sem a gügyögő párocskák :D Egy napot ki lehet bírni.
2013. jan. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem van párom, ennek ellenére nem szeretem a Valentin-napot. Soha nem is ünnepeltem.

De ugyan ilyen fogás a karácsony is, meg az össze ünnep: vásároljvásároljvásárolj, mert akkor leszel boldok és akkor teszel boldoggá másokat, ha mindenféle szeméttel megajándékozod őket.

Pfff, baromság.

2013. jan. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy napot azt igen, de már mindenki az ünneplésre készül utána meg a nem megfelelő ajándékon megy a nyüsszögés, és a volt párom miért isne annak idején feb 14-én mondta ki hogy legyünk együtt.:)
2013. jan. 27. 00:09
 4/4 anonim válasza:
Kedves 2!Nagyon igazad van.Nemcsak ünnepnap alkalmábol lehet ajándékozni.A párommal mi sem tartjuk meg a Valentin napot.A szerelmedet meglehet lepni bármikor és lehet hogy nagyobb örömet okozol neki váratlanul mint így Február 14-én amikor valószínüleg számít az ajándékra.
2013. febr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!