Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk akik párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk akik párkapcsolatban élnek! Őszintén! Van köztetek olyan, aki nem szerelmes 100%-ig a barátnőjébe, de mégis együtt vannak?

Figyelt kérdés
kort is írjatok légyszi
2012. nov. 27. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
20%

én már az első mondatnál kiestem, úgyhogy nem is írok ide

ja várj.. fuck

2012. nov. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 csáko86 válasza:
van
2012. nov. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Már nem. 2 éves kapcsolat volt, az első félévben elmúlt a dolog, utána szenvedés volt.

Tehát másfél évig voltam úgy a csajjal, hogy már nem voltam szerelmes. Persze megszoktam, meg valamiért vonzódtam hozzá, de nem voltam már szerelmes. Talán gondoltam hogy majd leszek még vagy nem tudom...

2012. nov. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Persze, sok ilyen van. Sőt, szerintem ritka a 100%-os szerelem úgy általában véve.

Én is voltam így. Egy darabig döcögött a dolog, aztán szakítottunk, elkerülhetetlen volt.


25F

2012. nov. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ASOT ***** válasza:
36%

Tudod te miről beszélsz és miért? Hány éves vagy 12? Vagy csak egy 12 éves fejével gondolkodsz?

Szerinted nem létezik jó kapcsolat szerelem nélkül?

2012. nov. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
háhááá hát utolsó :D jót nevettem rajtad... 19 éves vagyok és lány... a kérdést pedig azért tettem fel, mert sokszor hallok olyan mondatokat, hogy ,,hááát szeretem, de nem vagyok belé fülig szerelmes" kíváncsi voltam, hogy ez mennyire gyakori. Egyébként meg 100%-ig úgy vallom, hogy egy kapcsolatnak pont az a lényege, hogy a két fél teljes mértékben szeresse a másikat :D és ne az ahogy te mondtad, hogy szerelem nélkül legyen jó kapcsolatuk... Nem is értem a gondolkodás módodat! na mindegy
2012. nov. 27. 16:47
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Én lány vagyok, de azért leírom én is a véleményem. Szerintem ez mindenkinél így van. Mindenkinek van olyan tulajdonsága, amit a másik nem igazán bír. Kérdés már csak az, hogy elviseli a másik, vagy nagyon zavarja. Szerintem így is lehet érteni azt, hogy "nem vagyok fülig szerelmes belé" :)
2012. dec. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Colonel Reed válasza:
40%

Akik leértékelték ASOTot, nincsenek tisztában a szerelem fogalmával...

Azt milyen, ha valaki nem 100%-ig szerelmes? Ennek semmi értelme. Valaki vagy szerelmes, vagy nem. És ha nem az, attól még szeretheti mindennél jobban a párját...

2014. okt. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!