Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nem gáz egy kicsit, a ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem gáz egy kicsit, a ti párotok bele szokott szólni az öltözködési, illetve a viselkedési stílusotokba, meg a haverjától kér tanácsokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lassan 4 hónapja van barátom,az elején semmi negatív jellegű

probléma nem volt,most viszont mindenbe bele akar szólni.

Hogyan öltözködöm,hogyan viselkedem.....

Például nem sminkelhetem ki magam,anélkül hogy ő nem hagyná jóvá.

Meg múltkor elmentünk a barátaival egy házi buliba,én elég közvetlen,és barátságos vagyok,volt ott egy srác,akivel tök jól elbeszélgettünk,ő meg mikor indultunk haza,elkezdett velem veszekedni,hogy én ne beszéljek más pasikkal,mert neki ez nyilvános megalázással ért fel,és a haverja felhívta a figyelmét,hogy túlságosan rövid pórázon tart.

Én erre ideges lettem,mondván hogy a hülye haverja foglalkozzon inkább a saját barátnőjével....ja bocs!Nincs neki!

Érdekes.

Meg mostanában folyton mondogatja,hogy a haverja szerint túl kihívóan öltözködöm,a haverja szerint így,a haverja szerint úgy........

De a legdurvább az volt,hogy ott voltam barátomnál,és Msn-en ráírt a haverja,kérdezte hogy egyedül van e,én meg rögtön rávágtam,hogy mondja azt,hogy igen,mert gondoltam h rólam akar beszélni.

Igazam is volt,mert olyanokat írt neki,hogy nem illek hozzá,tipikus olyan csaj vagyok,aki a háta mögött másokkal flörtölgetne,meg hogy ne ragadjon le nálam,találna jobbat is magának,mert jóképű,én meg ideges lettem,és mondtam,"lehet féltékeny rám a haverod,azért nincs barátnője,mert szerelmes beléd!"

Én nem ismerkedem,nem is tartom a kapcsolatot a fiú barátaimmal,a házibuliban is csak beszélgettem egy sráccal,ennyi,mert a párom azt mondta,hogy haverok előtt ne lógjak rajta.....most akkor nem értem,álltam volna mint egy szobor?



2013. jan. 27. 09:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
ha jot akarsz magadnak akkor kidobod a francba. ez nagyon el fog durvulni. nem bizik se magában se benned és a haverja véleménye fontosabb mint a tiéd. mit akarsz még töle???
2013. jan. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
én sem értem,hogy hogy adhat a haverja véleményére,akinek szinte 0 tapasztalata van a párkapcsolatok terén......ő maga mondta
2013. jan. 27. 09:55
 3/15 anonim ***** válasza:

gondolom elég fiatalok vagytok még. 4 honap az semmi,ilyenkor érdemes rögtön megszabadulni az iylentöl. majd ö is megtapasztalja hogy nem tarthat rövid porázon egy csajt mert elmenekül(a haverja az irásod szerint azt mondta rövid porázon tart. tévesen irtad mert a haverja hoszu porázra gondolt. a rövid poráz pont az hogy nem enged semmit. a hosszu meg az h minden meg van engedve. de az a helyes ha nem korlátoz. önmagad kell hogy legyél,ha ez nem tetszik neki viszlát.

elsö voltam.

2013. jan. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Csak egy gyors kérdés.A haverja bisex?
2013. jan. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az írásod alapján lehet tényleg féltékeny a proli haver,és ezért biztatja a barátodat,aki féltékeny típus,de ő meg direkt adja alá a lovat,vagy azért,mert fél hogy így mellőzve lesz,ami normális egy szintig,mert egy barátnő azért nagyobb figyelmet igényel,mint egy mezei haver,vagy mert ő is pályázik a himbi limbijére!
2013. jan. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

"ma 10:01"


Nem tudom,igazából állítólag volt egy pár barátnője,de nem tartott valami sokáig,gondolom a stílusa miatt......bár nem hinném hogy azért mert biszex,szerintem egy pasi sem bírná a stílusát,a barátom is csak azért,mert egy héten egyszer látja.

2013. jan. 27. 10:05
 7/15 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba. Egy pasi se éri meg, hogy megváltoztasd a külsődet, főleg nem azt, hogy ilyen idegességet okozzon (vagy okozzanak a haverjai). 4 hónap még nem vészes, szeirntem szabadulj meg tőle, mert ez csak durvább lesz.
2013. jan. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ez egy idióta, dobd amíg nem késő.
2013. jan. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe ha mindenkép ugy akar kezelni mint egy tulajdon ha legaláb átlagosan nézel akor bármijen nyilvános hejen 10perc alat feltudsz szedni valakit . Probáld meg beszélni vele hogy ez nem mehet ig továb szerintem csak az erkőlcsnáci haverjainak akar megfelelni vagy nagyon féltékeny de enek most kell véget vetned monme neki ha nemváltoztat ezen othagyod és ha nemváltoztat hagyd a fenébe.
2013. jan. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Beszéld meg a haverjával te magad a dolgot.

Kedvesen,ne félj,ha szembesíted vele,és kedves vagy,hogy milyen alapon beszéli ellened a párod,nem lesz ekkora a szája.

Az pedig nonszensz,hogy ne lógj a párodon...mégis kivel legyél? Ha azt mondja,hogy ne beszélgess másokkal,most akkor már vele sem?

A barátnője vagy,téged kéne védenie a haverokkal szemben,nem pedig ilyen könnyen adni mások szavára.

Szerintem beszéld meg vele is,ha komoly a dolog.

2013. jan. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!