Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Mennyire befolyásolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mennyire befolyásolja az öltözködési stílusotokat a pasitok véleménye?

Figyelt kérdés
Tehát ha pl. valamelyik ruhadarabotok nem tetszik neki, akkor azt nem is fogjátok hordani többet?
2012. okt. 10. 21:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem előtte.

Van olyan ruha, ami neki nem tetszik. Ha vele találkozok, azt nem veszem fel, hanem mást, amit jobban szeret. Kb ennyiben.

2012. okt. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Gyakori Ferenc ***** válasza:
44%
Tapasztaltam, hogy nagyívben le se sz*rják a véleményed...
2012. okt. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat, várom a többit!
2012. okt. 10. 21:38
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát, ha tetszik a pasi, és szeretem, akkor befolyásolja. Na pesze nyilván ha alapból nőies vagyok de neki az ilyen deszkás csajok jönnek be nem leszek olyan, de ha pl. van egy felső amire azt mondja hogy te jóég szörnyű....vagy meglát rajtam egyet és az mondja hűdejó...akkor nyilván teszek a kedvére, és nem hordom, vagy ha tetszik neki hordom :D
2012. okt. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
volt, hogy megmondta mit vehettem fel, mit nem. ennek az lett a következménye, hogy lázadoztam, veszekedések lettek, végül kidobtam. nem szeretem, ha megmondják mit csináljak.
2012. okt. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 moslekosvodor ***** válasza:
50%
tőlem mindig megkérdezi barátnőm mibe jöjjön le hozzám - majd mondok neki valamit - és természetesen teljesen másba jön le. akkor minek kérdezik?
2012. okt. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem is csak annyira befolyásolja, hogy ha látom rajta vagy mondja a párom, hogy ez és ez a ruhadarab nem áll nekem jól, nem tetszik neki, akkor nem hordom, vagy nem előtte. De pl. ha mindenáron az szeretné, hogy tűsarkúban "törjem ki a lábam", akkor arra nemet mondok, sportcipőt,tornacipőt szeretem és hétköznapra nem fogok magassarkúban járkálni senki kedvéért. Akinek nem tetszik a stílusom az eleve össze se jön velem vagy én vele :) ennyi.

Egyik csaj ismerősöm mesélte, hogy az ő pasija ki is akadna, ha sportcipőt főleg tornacipőt venne fel és meg is mondja neki, hogy milyen ruciban járkáljon...

Na nekem nem mondhatná meg senki ilyen drasztikusan, miben legyek.

Véleményeket elfogadok, sőt várok is, de ne parancsolgasson senki! ennyi.

2012. okt. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen, volt már olyan ruhadarab, ami előkerült otthon, ezer éve nem volt rajtam, de nagyon szerettem, és mutattam a páromnak, hogy jaj, de jó, hogy megtaláltam. Erre megkérdezte, hogy de ugye csak otthon szoktam ezt hordani. Fehér, kicsit átlátszó miniruha. Csak pislogtam, de azóta sem vettem fel inkább.

Szóval igen, alkalomadtán befolyásolja.


24/N

2012. okt. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem tetszik neki valami akkor kézenfogom elviszem magammal vásárolni és olyat veszek ami nekem is és neki is megfelel így nekem nem kell azt hallgatnom hogy ez hogy néz ki,nem áll jól stb.
2012. okt. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem szereti, ha kirívóan öltözködöm, szerencsére nem is vagyok az a típus, de tavasz elején már a vastag harisnyás miniszoknyába is belekötött, ami nagyjából majdnem ugyanaz mintha nadrág lenne rajtam... Hát ennek nem engedtem, bár amúgy is ritkán hordok szoknyát.

Egyébként én is igyekszek a kedvére tenni, abban találkozni vele, amit szeret, amit kevésbé, azt tartogatom más napokra.

2012. okt. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!