Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házas férfiak, ti milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas férfiak, ti milyen célból alakítotok ki nővel baráti kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Mindig van hátsó szándéka, vagy csak barátkozni akartok.

2013. jan. 27. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem csak hátsó szándékkal, van, hogy elölről is . . .:P
2013. jan. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az esetek többségében mindig van hátsó szándék.
2013. jan. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Helyzettől függ. Mondjuk ha közös munkahelyen dolgoztok, akkor lehet, hogy csak igyekszik jó kapcsolatot kialakítani a szimpatikusabb munkatársakkal. Amikor én dolgoztam férfiak közt, velem is többen barátkoztak, házas férfiak is, de a kellő távolságot mindig megtartották.
2013. jan. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3. válaszoló: Mi számít kellő távolságnak?
2013. jan. 27. 17:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Munkahelyen jól elbeszélgettünk, esetleg komolyabb, lelkisebb témákról is, esetleg buszon leültek mellém beszélgetni, vagy a buszmegállóban, amíg vártuk a csatlakozást, beültünk a büfébe többen és ennyi. Nem tettek kétértelmű megjegyzéseket, nem találkozgattunk, nem mentünk el egyikkel sem kettesben valahova.

3. voltam.

2013. jan. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tehát ha kettesben elmegyünk ebédelni, vagy éjszaka sms-t váltunk, az már nem baráti?
2013. jan. 27. 17:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az éjszakai sms-ezgetés, meg a kettesben ebédelés már nem férne bele.
2013. jan. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!