Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogyan hevertek ki egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan hevertek ki egy hosszú kapcsolatot?

Figyelt kérdés

6 éves kapcsolatomnak lett vége, közös megegyezéssel mert már elmúlt a szerelem és mindketten másra vágyunk, de a végszót én mondtam ki. Nehéz elengedni a sok szép emléket, annak ellenére hogy tudom jól cselekedtünk, mert már megpróbáltuk helyrehozni de nem sikerült.

Hogyan tudnám lezárni magamban, hogy ne hiányozzon ennyire?

Előre köszönöm a válaszokat! 24L



2013. jan. 27. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
keress magadnak elfoglaltságot. beszéld ki magadbol a kapcsolatodat sztem ez a legjobb. naprol napra könnyebb lesz majd meglátod énis voltam már ilyen helyzetbe
2013. jan. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Neked mennyi időbe telt míg átvészelted?
2013. jan. 27. 09:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, nincs olyan, hogy közös megegyezés! Te mondtad ki a végszót, tehát te szakítottál, még, ha a barátod el is fogadta! Nekem 2 éve lett vége egy 2 éves kapcsolatomnak, azóta csak bulizok. Kihevertem már régen, de nem akarok újabbat egy jó ideig.
2013. jan. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem van olyan hogy közös megegyezés, úgy léphetsz túl sztem ha nem keresel egyből újat, hanem hagyod pihentetni a dolgot.. Addig koncentrálj másra csináld a hobbidat menj a barátnőiddel, ilyenkor nagyon jót tesz a támogatás barátok részéről.. Gondold azt, hogy lehet hogy nektek nem jött össze, de mással még boldog lehet a másik..
2013. jan. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mással és másokkal, és találtam egyéb időtöltést is, eddig bevált. Közben pedig kerestem mást.
2013. jan. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!