Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az szerintetek ciki ha a párkapcsolatban egy fiú fiatalabb mint a lány? Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Csak úgy kérdezem nem velem történt meg :) Normális válaszokat ha lehet.. Köszi

2013. jan. 27. 14:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
attol fugg menyivel... egy honapal vagy negyven évvel?
2013. jan. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én is jártam egy 4 évvel fiatalabb sráccal. Megidézte a gyerekkoromat, kb. az óvodában éreztem magam. Szóval...gáz. (én 24 voltam, ő 20)
2013. jan. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én 26 vagyok, a párom 24. Miért lenne ciki, ha jól meg vagyunk együtt. Gondolkodásmódunk hasonló. Senki nem mondja meg, hogy én vagyok az idősebb, külsőre sem. Azért valószinű zavarna, ha mondjuk 19 éves lenne, mert éretlenebbül gondolkodna bizonyos dolgokról, mint én. Gonodlom tini korban még cikinek számit, de huszonévesek közt nem.
2013. jan. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem ciki.
2013. jan. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
apukám is fiatalabb anyukámtól 2 évvel ez még tűrhető de szerintem jobb ha a pasi idősebb én nem jönnék össze fiatalabb pasival velem egykorúval is csak ha nem úgy viselkedik mint egy tini
2013. jan. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem az
2013. jan. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a sok kommentet, és csak úgy kérdeztem, mert kíváncsi voltam mások véleményére :)
2013. jan. 27. 14:43
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs evvel semmi gond. Attól függ, hogy a pár mindkét tagja ezt elfogadja-e. A kívülállók meg nem érdekesek.
2013. jan. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Apum 3 évvel fiatalabb anyumnál, kb. 20 körül lehettek mikor összejöttek, náluk nem jelentett gondot :D

Attól függ, hogy viselkednek a felek. Ha mindkettő érett, vagy mindkettő éretlen, akkor jól kijönnek :D

2013. jan. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
NEM
2013. jan. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!