Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mi lehet a baratomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi lehet a baratommal, furan viselkedik velem az utobbi idoben. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2 eve vagyunk egyutt.Az utobbi par honapban a baratom nagyon furan viselkedik velem.

Amikor meselek neki valamit nem figyel ram,ha kerdezek valamit nem valaszol vissza.

Ha ott vagyok nalla, le sem sz*r.Folyton Fb-zik vagy valami mast csinal.A baratai elott csunyan beszel velem. Mondok egy pl-t.Tegnap a baratai ott voltak nalla en is es az egyik baratnom is.Fel 12 fele a baratnom meg kerdezte a baratom,hogy mikor indulunk mar,erre a baratom mindenki elott orditani kezdett ram,hogy en menyek anyam p-csajaba.Aztan ha rakerdezek,hogy miert viselkedik igy velem,nem valaszol,vagy azt mondja,hogy halucinalok.

Ha filmezunk es hozza bujok,akkor azt mondja nekem,hogy mennyek arebb.Ha rateszem a labam ved mar le.Szexelni is csak minden 2hetben szexelunk 1x..Mostanaban inkabb az van,hogy verjem ki neki.Hiaba kezdemenyezek.Olyan sz*r az egesz.Ha kerdem miert nem akarja,mindig van valami kifogasa,vagy be zabalt,vagy faradt,vagy beteg.Egyebkent azota ilyen velem amiota uj tarsasaga van.


2013. jan. 27. 14:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
...vag y y uj nöje... sztem ruhadtul rádunt... dobd ki
2013. jan. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Valószínű már nem szeret, és csak a megszokás tartja melletted. Nem hiszem, hogy így sok értelme lenne a kapcsolatotoknak, mivel nem tudod vele megbeszélni a problémákat :/
2013. jan. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ennél az embernél te leszerepeltél. Ez az ember már irtózik tőled.


Muszáj ennyire vaknak lenned?

2013. jan. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg, legalábbis a leírtak alapján már nem szeret. :(
2013. jan. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2 hetente egy szex?ajjj aajjjj ajjjjj.verd ki inkább?aaaaajjjjj.ajjj.ajjjjj.
2013. jan. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Engem az lep meg, hogy te miért vagy még mindig vele ezek után. Semmibe vesz téged a leírtak alapján... jó ez neked?
2013. jan. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Dobd ki.En mar aznap este elkuldtem volna

,,baratnom meg kerdezte a baratom,hogy mikor indulunk mar,erre a baratom mindenki elott orditani kezdett ram,hogy en menyek anyam p-csajaba.,,

2013. jan. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is ebben voltam, fiú vagyok! Elhagyott teljesen jogosan! és rájöttem hogy senkit nem szerettem még annyira mint őt és ha lenne esélyem akkor biztosan mindent másként csinálnék!

Szerintem mond neki hogy tartsatok szünetet! Addig ne legyetek együtt míg ő nem kezd könyörögni. Ha nem teszi akkor lépj tovább. Jobb lesz mindkettőtöknek!

2013. jan. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azert nem szakitottam meg vele,mert o sem akarja.O az aki mindennap latni akar engem.Mindig velem akar lenni.Epp ezert sem erte.ELhiv magahoz aztan fbzik,meg oda sem fekszik mellem..Stb...
2013. jan. 27. 15:06
 10/11 anonim ***** válasza:

ez nem érdemel barátnőt.

Mit keresel még mellette?

2013. jan. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!