Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik anya most...

Miért viselkedik anya most velem így? Van egy barátom, nagyon szeretjük egymást. Na és megint kezdónk bele esni abba a hibába, hogy behatárídőzük hogy mikor talizzunk a barátommal.

Figyelt kérdés

Na szóval hogy érthető legyen, a barátommal minden másnap találkozunk.

Ám úgy hogy jön este 7re mivel anyáék haza érnek 6ra és aztán szeretnének fürödni stb ezért nem hamarabb.

Igy kicsit tovább is szokott maradni, 22:30fele megy haza.

Ma viszont már anya huzgálta az orrát, hogy máskor menjen el 9kor mert ő szeretne aludni.

De nem értem hogy miért viselkedik így hisz nyugodtan lefeküdhetne,nem csinálnánk tényleg semmit az ég világon itthon nem is lehetne -_-"

De ő amig itt van a barátom itt gubbaszt, vagy bejön hozzánk, vagy kint a konyhában van.

De komolyan nem értem.


18/L


2010. aug. 11. 23:33
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
65%
irigy és féltékeny a boldog párkapcsolatodra.
2010. aug. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
95%

vagy fél,h. elveszíti a pici kislányát, vagy megijedt,h. felnőtté kezdesz válni, vagy nem szimpi neki a barátod.

sok szülő ilyen, enyémek is...:S

2010. aug. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
46%

Most képzeld csak el..anyud,apud és te vagytok egy család.Remélem együtt éltek,vagy együtt vagytok,mert nem sezretnélek megsérteni,vagy megbántani.

Szóval anyudnak végülis a barátod senkije,ugye?És mondjuk mi lenne,ha te odaállítanál hozzájuk 6 órakor,és elmennél 22:30-kor..szerintem az ő anyját is zavarná,meg te is gondolom zavarba lennél,hogy az anyjáék alszanak..stb.,te meg még ott dekkolsz feleslegesen.És hát zavarnád a családi életet.Ha érted,mire gondolok.

Én sem szívesen fogadnám azt,ha a lányom/fiam barátnője/barátja egész nap ott dekkolna..máshol is tudnának együtt lenni(semmit tenni)..

2010. aug. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
60%
az ilyen hozzááls miatt van hogy az ember párja senki még négy év után is van sok költözés meg autóban szexelés.
2010. aug. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
58%

Én akkor sem tudok nyugodtan aludni, ha a lányaim közül valamelyik nem alszik. Hát még ha családon kívüli személy tartózkodna a házban.

Ezt én sem tudtam gyerekként megérteni, anyu miért nem tud aludni, míg én este olvasok. Most meg én is pont így vagyok.

2010. aug. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
57%
meg egy 18 éves felnőtt nem folyton anyuval meg apuval akar lenni.
2010. aug. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
24%

A barátod nem családtag, hanem VENDÉG a szüleid házában. Az illem úgy kívánja, hogymíg a vebóndég ott van, addig nem fekszünk le. Valamint az illem úgy kívánná, hogy vendég hazamegy, amikor már késő van. Tényleg nem illik minden másnal fél 11-ig vendégeskedni még a legjobb barátnál sem.


Majd megérted, ha lányos anya leszel.

2010. aug. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
61%
28 vagyok bocs,,ne oktass ki,és négy év után nem vendég unokatesóm párja hanem szerintem családtag.
2010. aug. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
61%
Épp ilyen dolok miatt lépett le külföldre szegény,az ünepkre jon csak haza ilyenkor kedvesével aki mellesleg völegénye már és mégis kinézik,csak mert fáj hogy boldogok,szüleinek meg pocsolya a házasélete...amugy 22 éves,nem hidzem h egy társ 18 év felett vendég lenne.
2010. aug. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Jó oké.

De nagy lány vagyok.

És ezt ő is megérthetné.

Direkt nem hívom oda 4re vagy 5re pedig megtehetném,hanem hívom kásőbbre, amikor már ők is kényelemben vannak.

És ő nem az miatt nem fekszik le mert az illem úgy kivánja hogy amig a vendég ott van.Ha nem mert azt hiszi, hogy lefekszünk.

Most nagyon elegem van belőle, nem bízik meg bennem?Vagy magából indul ki, hogy ő mit csinálna ha a szülei alszanak.

Legszívesebben, bokáig érő szoknyában mehetnék ki az utcára, vagy soha nem feküdhetnék le senkivel ha rajta múlna,ja és a barátomnál nem enged.És az sem ok hogy nem szereti, mert elvileg szereti.

2010. aug. 12. 00:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!