Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják a lányok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják a lányok, hogy pasijuk van, miközben összeismerkedem velük és később kiderül, hogy nincs is?

Figyelt kérdés

már a harmadik lány kosaraz ki úgymond ezzel a szöveggel. nem vagyok ronda pasi, jól öltözködöm, a havernőim szerint nagyon helyes az arcom, adok magamra.. de a harmadik lány után nekem már unalmas..


összeismerkedünk, pár napig végig vicceljük, röhögjük az egész napot, majd közli a lány, hogy neki pasija van.


ez egy durva hazugság, mert utóbb kiderült róluk, hogy szinglik voltak.. és a legutolsó barátnőjét megkérdeztem, hogy miért mondta ezt a lány, hogy pasija van.


annyit mondott, hogy azért, mert nem akarta azt, hogy valami magányos lánynak gondoljam őt, aki senkinek se kell..


de istenem, ha nekem azt mondja egy lány, hogy bocs de ő foglalt, mert jár valakivel, akkor én miért törjem magam?? én nem hajtok olyan lányra, akinek barátja van. utána már nem is beszéltem ezekkel a lányokkal sokat, de nagyon bánt, hogy akár járhattam is volna velük, ha nem hiszem el a hazugságaikat.


na de akkor meg az van, hogy már a kapcsolatunk legelső lépcsőfokán hazudott nekem, és akkor a legközelebbi alkalommal is megteszi.


miért ilyenek a lányok?? miért kell hazudni??


22/fiú



2013. jan. 27. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Azért hogy megnézzék mennyire vagy tökös! Más is kap ilyen választ. Válaszold egyszerűen azt, hogy " és ez azt jelenti, hogy nem beszélgethetsz más srácokkal? " ilyenkor elgondolkodnak, azt folytatod a beszélgetést. Ne zavarjon az ilyesmi! Ha tényleg van akkor úgy is megtudod!
2013. jan. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Jobb lenne, ha azt mondanák, hogy legyünk inkább barátok?

Lekoptatós szöveg, ennyi.


Ezt 22 évesen már illene tudni.

2013. jan. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Mert nem képesek megmondani az igazat, h nem tartanak elég jóképűnek.
2013. jan. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez a legegyszerűbb módja annak, hogy lerázzanak. :/
2013. jan. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is csináltam már ilyet ami ezt/ezeket jelenti :

-Nem tetszel neki és nem akarja a szemedbe mondani így "hazudik"

- Nem áll még készen egy kapcsolatra és addig is bead egy ilyen dumát

- Megakar ismerni hogy milyen is vagy valójában és hogy "van barátja" mennyire nyomulsz rá más néven mennyire vagy nyomulós fiú !

2013. jan. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy klasszikus lekoptatós szöveg...
2013. jan. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tetszel nekik, azért mondják, hogy "foglaltak", hogy lekoptassanak
2013. jan. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!