Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan mondom nem értem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan mondom nem értem ezt. Vélemények?

Figyelt kérdés

Kb 6-7 hónap múlva szeretnénk esküvőt, de a párom beszélni sem szeret róla.

Ma mikor felhoztam,az volt a válasza, hogy az sem biztos,hogy lesz esküvő a hozzáállásom és nyávogásom miatt.

Már régóta ígéri nekem,hogy leszokik a cigiről,sosem tette meg.Most ment a világ majdnem másik végére dolgozni és mikor kérdeztem mennyi cigit szívott el, kiakadt, hogy legalább ilyenkor hagynám békén.Hozzáteszem 15év van köztünk és baromira nem érdekelne,ha nem károsítana a cigi és nem szeretném,hogy amikor majd az oviba viszi a gyerekét,megkérdezzék tőle,hogy a papád hozott?vagy épp amikor én még nevelem a gyerekünket,őt szépen elviszi a cigi. Miért nem fogja fel,hogy neki akarok jót? Mindig baja van velem.Akár mit is teszek az sosem jó.Miért van ez?Most is felhívtam,mert új infót kaptam az esküvővel kapcsolatban, és az volt a válasza,hogy erről ne beszéljünk mert az sem biztos, hogy együtt maradunk(már a menyasszonya vagyok) Számára elég lenne elkezdeni tervezni előtte 2-3hónappal.Komolyan minden pasi azt gondolja,hogy 3hónap elég egy esküvő leszervezéséhez?


2013. jan. 27. 19:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Szerintem nem akar elvenni. :(
2013. jan. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Őszintén? A pasi helyébe már kivágtalak volna. Azért mert te nem dohányzol, közöd nincs hogy a másik mit csinál. Felnőtt ember, majd eldönti ha leakar szokni.Nem volt kötelező veled kezdeni.
2013. jan. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Én is egyre inkább ezt gondolom...
2013. jan. 27. 19:13
 4/25 anonim ***** válasza:

1


Ezt egy épeszű ember nem hogy nem veszi el, hanem úgy fenéken billenti, hogy hazáig repül.Az akarnokságával egyetemben.

2013. jan. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

csak a helyzet az, hogy én is dohányzom és ő mindig kiabál érte,de ha én kérem,hogy ő ne,akkor szintén én vagyok a hibás.

Kiadott egy kezelésért 7000Ft-ot,ami leszoktatja a cigiről, 2napig tartott.Én egy kérésére letenném a cigit akár mikor azt mondaná,hogy ő is megteszi értem.Mikor ez a kezelés volt én letettem magamtól erre ő elkezdte megint mert azt mondta,hogy én is cigizek.Erre ráébresztettem, hogy nem gyújtottam rá mióta ő sem,de akkor már az nem érdekelte...

2013. jan. 27. 19:16
 6/25 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat már halottnak tűnik. :(
2013. jan. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan, minden nő azt gondolja, hogyha megpróbálja ráerőszakolni az esküvőt a párjára azzal jót tesz a kapcsolatuknak?


Elárulom, hogy sikítva menekül egy ilyen nőtől a legtöbb férfi. Azt sem tartom biztosnak, hogy nem direkt menekült az ember munka ürügyén külföldre. De az tuti, hogy pár hónap múlva lapátra tesz, úgyhogy ne feccölj túl sok energiát az esküvő szervezésébe, felesleges.

2013. jan. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

1. 15 év van köztetek elég sok akárhonnan is nézem.

2. túl sok mindenbe beleszolsz szerintem. had cigizzen már ha ő akar, ha ez nem megy akkor hagyd ott egy cigi miatt istenem.

3. eljegyzett de el is húzhat max 1 gyűrű bánja

És szerintem nem hiába dolgozik messze éls nem hiába nem akar veled beszélni. Olyan vagy mint egy 60 éves zsarnok.

2013. jan. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Te simán letennéd a cigit...hát akkor tedd le! ÉS ne szövegelj!

Ne más kedvéért tedd le hanem azért mert te akarod.


Ebböl esküvő nem lesz.

2013. jan. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
nem gondolnám,hogy miattam menekült külföldre én inkább a munkára fognám,mert nem mind1, hogy itthon keres 300ezer Ft-ot egy hónapban vagy kint ugyan azzal a munkával 800ezret 2hétre...és nem gondolnám,hogy nagyon noszogatom,hogy na vegyél már el,de szerintem egy esküvőt igen is 6hónappal előtte már el kell kezdeni szervezni...
2013. jan. 27. 19:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!