Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, az zavarna titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az zavarna titeket bennem, ha ilyen zenéket szeretek hallgatni fiú létemre? Járnátok velem vagy nem emiatt?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=MntbN1DdEP0


Korotokat írjátok oda legyetek szívesek.


2013. jan. 27. 20:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
hát ez ótvar.
2013. jan. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 isshosenkin ***** válasza:
Haver, te a klipbe lévő csaj nézed miközben hallgatod....ez megbocsátható bűn :-))) jó nő, nekem is egyik kedvencem volt annak idején...
2013. jan. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
attól függ ha shakira teste miatt nézed akkor járnék de ha a zene izgat akkor nem.. a barátomnak is bejön shakira kivagyok tőle
2013. jan. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Unblock nézzétek a kérdést. Teste miatt is, de zene is.
2013. jan. 27. 20:22
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a zenei ízlés független,nem lehet vele mit kezdeni.Ha nem üvölteti mindenhol,úgy hogy engem zavar,akkor nem gond.
2013. jan. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én nem attól tenném függővé, h járnék-e a pasival, hogy szereti Shakirát. Ki a fenét érdekel, ha szerelmes az ember?
2013. jan. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

hát azért ez elég bzis ha csak ilyet hallgatsz fiú létedre. :)

azért telóra rakj rá pár normálisabb zenét is ami manapság divat a korosztályunkban. pl 1-2 minimal mix, dubstep, elektro house, rakj rá pár bingo players-t, b-sensual remixet, vagy akármit. csak nem ilyenekkel legyen tele a zenei mappád. :)

21

2013. jan. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
21 éves lány, nem csak ilyet hallgatok. Lehet, felesleges volt megkérdeznem, szénné vagyok oltva. Csak Őt is kedvelem nagyon, a zenéjét. Én nem élem a minimalt, dubstepet főleg nem. House a nyerő, Funk, Disco, Rock, Blues nálam.
2013. jan. 27. 20:29
 9/16 MissYvonne ***** válasza:
Engem nem,sőt örülnék,mivel Shakira nagyon jó hangú,meg persze a mozgása is ott van :) Annál inkább zavarna Justin Bieber...
2013. jan. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Shakirának nagyon jó hangja van.én nem az alapján döntöm el,hogy kivel járok,hogy milyen zenét hallgat,vannak ettől fontosabbak is:) 15/L
2013. jan. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!