Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyetemisták, miért van az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemisták, miért van az bennetek, hogy ti nem járnátok kevesebb iskolával rendelkezővel?

Figyelt kérdés

Szerintem, ha így vélekednénk, akkor sohasem találná meg az ember a párját. Az, hogy valaki általános iskolában, vagy felsőbb iskolában jobban tanult, mint kevésbé odafigyelő társa, és így került egyetemre, attól még lehet azonos érdeklődési körük.


Ne az eszeddel láss, hanem a szíveddel.



2013. jan. 26. 18:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
nincs ilyen bennem
2013. jan. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Bubuka, kiheverted már azt a lányt?:)
2013. jan. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs bennem ilyen dolog.

Nekem ami fontos, hogy értelmes legyen a lány, akivel vagyok.

Ha nem egyetemista/főiskolás, nem érdekel. De tudjak vele beszélni bármiről.

2013. jan. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
34%
Mert így tartom jónak.
2013. jan. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

Bennem nincs ilyen, mert volt egy zenész szerelmem (zseniális dobos egyébként) aki nem végzett egyetemet, de ezt a zenei tehetségét annyira tiszteltem benne, hogy nem érdekelt, hogy velem ellentétben nem seggelt végig 5 évet az egyetemen. Én is próbáltam dobolni a hatására, de egyszerűen béna vagyok hozzá. Szóval nekem kell valami plusz az adott férfiban, mitől felnézhetek rá, valami különlegesség.

Egyébként meg azt meg kell jegyezni, hogy az iskolázottság meghatározza, hogy az ember milyen körökben forog. Most nem lenézésből írom, vagy lekicsinylésből, de egy tudományos kutatócsoport nem fog együtt mulatni egy szakmunkásbrigáddal. Ez szerintem érthető. Más kör...

2013. jan. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Élnek ilyen nézetek egyetemistákban. De olyanok is vannak, akik másképp gondolják. Mert pl: nem tudnak együtt beszélgetni a polaritás, vagy mondjuk áramvisszahatás témájáról, de el tudnak menni kirándulni, sétálni valamerre.
2013. jan. 26. 18:28
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én mérnöknek tanulok, és a pasim is. El se tudnám képzelni egy nála tanulatlanabb emberrel az életem, mégpedig azért, mert vele tökéletesen egyezik az érdeklődési körünk, szinte mindenről tudunk beszélgetni, ami érdekel minket. Míg másokkal, akár a baráti körömben is, akik nem egyetemisták, egyszerűen sokkal primitívebb témák merülhetnek csak fel. Nyilván nem ez a mérvadó a párkeresésben, h mindenképpen legyen diplomás, de előnyt jelent az azonos érdeklődési kör.
2013. jan. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Én pont azt vettem észre hogy az egyetemisták retardáltakkal jönnek össze
2013. jan. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%

Ez hülyeség... Nagyon is mindnekinek ott kell keresgélnie ahova való! azon a szinten. Mint külső, mint belső világfelfogás szerint, mint pedig stílus szerint egyaránt, illetve ez a társadalmi szintre is érthető!

Csak így lehet nem szégyenteljes, hanem kiegyensúlyozott egy viszony. Aki nem hozzádvaló, az mellett csak feszengsz, vagy kevesebbnek ,vagy többnek érzed magad, és szar szar! az a jó ,ha tökéletes a mellérendelő viszony.

Nyilván vannak, akik fejethajtanak, és beleártják magukat nyakig egy szar kompromisszumos viszonyba, ahol érzik ,ez nem az igazi, de hát az ő bajuk. Én sose tenném.

Egy társadalmi ranglétrán lentebb lévő csak lehúzna, kitartott szar volna, és egy lenézett mindig is.Környezetemben látom.

Akié a diploma, a nagy pénz ,az az úr a háznál, a másiknak kuss van, és lenyelni szépen a békát! MINDIG! vagy tűz a francba.

2013. jan. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
én csak abban értek egyet, hogy a felsőoktatásban résztvevők más körökben mozognak, és ezért a hozzájuk hasonlóakkal találkoznak többet, ezért inkább velük ismerkednek. jól írta az egyik válaszadó, hogy a legtöbb egyetemista nem szakmunkásbrigáddal megy el szórakozni. ettől függetlenül nem dobom el azokat a barátaimat, akik nem mentek egyetemre, csak okj-s tanfolyamra, vagy szakmunkásba. plusz én nem is igénylem, hogy a pasimmal meg tudjam beszélnie a biokémia órán elhangzottakat... az kell, hogy érdeklődő legyen, intelligens, és tudjak vele sok dologról beszélni. innentől kezdve nekem mindegy, hogy pék, vagy grafikus. de azért valljuk be, hogy bizonyos szakmák jellemzően buta emberekre jellemzőek, de nem általánosítok.
2013. jan. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!