Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szűz lányok! Ti az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányok! Ti az első szexuális együtt létkor használtatok gumit?!

Figyelt kérdés
Az van hogy tegnap lefeküdtem a barátommal, de nem használunk gumit. Nem vettem észre hogy belém élvezett volna, meg sehova se, mert paráztam tőle hogy valami közbe jött.. Ti hogy csináltátok? Gumival vagy anélkül? Ha anélkül akkor nem paráztatok hogy terhesek lesztek?! Valaki mesélje már el hogy volt.. akár privátot is irhat.
2013. jan. 27. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gumival természetesen, mivel nem akartam gyereket 17 évesen :)
2013. jan. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Én tablettát szedtem.
2013. jan. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A szűz lányok még nem szexeltek..
2013. jan. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, miféle szüzek, akik már lefeküdtek a barátjukkal? Gumit mindig kell használni, első alkalommal is, karácsonykor is, a barátod szülinapján is, teliholdkor is, mindig.
2013. jan. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok. A következő kérdésed így fog kezdődni: Lehetek terhes..... ? :S

Hány éves vagy ennyi ésszel ?

2013. jan. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Én sajnos nem, nagyon megbántam, a terhesség miatt legkevésbé, mivel általában így terjednek a szexuális betegségek is és hát aggódtam h lesz valami..
2013. jan. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!