Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van még itt olyan, aki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még itt olyan, aki az első szerelmével van még együtt, még akkor is, ha kissebb nagyobb ideig külön is voltak? Vagy ez csak tényleg a tündérmesékben van?

Figyelt kérdés
Ha van, leírnatok miért válltatok el s mennyi időre, és miért jöttetek újra össze. És hogy mi volt akkor az öl amiért szétmentetek

2012. nov. 30. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én beleestem egy srácba aki 3 évvel volt idösebb vele vesztettem el a szüzességem is..de szakított velem mert fontosabb volt neki h bulizzon meg a havejai...de olyan fél évente felkerestük egymást de mindig volt valami ami miatt nem akart velem lenni.Besokaltam és elküldtem a francba h ha nem tudja észre venni h valaki szereti akkor megsem érdemli h foglalkozzak vele.2évig nem találkoztunk,ö keresett,elküldte facebookon a számát de sosem irtam fel meg vissza se irtam.Ez alatt az idö alatt rájött h mégis csak szeretett de elszalaszto

2012. nov. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
bocsi véletlen elküldtem:) a vége az lett h 2 év után találkoztunk és összejöttünk...mostmár házasok vagyunk és 30hetes terhes vagyok a lányunkal:)
2012. nov. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Szia!

Én 14 éves voltam mikor szerelmes lettem a férjembe :), hét évig jártunk és volt időszak mikor egy másik fiú miatt elváltak útjaink, de csak pár hónapra. 18 éve vagyok már vele és 3 csodás lányunk született házasságunk 12 éve alatt.

Rájöttem, hogy nekem csak Ő kell és csak Ő tud boldoggá tenni.

2012. nov. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy irtatok :)

jó volt olvasni ezeket és remélem még fogol hasonlokat olvasni.

Azért kérdeztem ezt, mert velem szakított életem szerelme mondván nem állunk össze..:-\ (hát nemtom ez a az igazi ok...na mindegy..) és én még mindig...szóval az érzéseim nem változtak, hiába mondja mindenki hogy nem érdemel meg meg nem szeret...és már lassan 5 hónapja hogy vége és még mindig nem gondolta meg magát,mondván tudja hogy nem lenne jó és visszajönnének a problémák és nincs is hozzá ereje...meg nem hiszi el hogy változtam..na most nem is ez a lényeg.

Csak én nagyon szeretem őt, és tudom hogy nekem Ő a nagy ő..mert tiszta szívből szeretem és szó szerint az életem adnám érte...

2012. nov. 30. 14:42
 5/8 anonim válasza:
100%

Én majdnem egy évig jártam az első igazi szerelmemmel aztán tönkrement a kapcsolatunk, szakítottunk. Tulajdonképpen ő mondta ki de, kevesebb,mint 2 hónap kellett hozzá h keressen és jöjjön utánam pedig egy másik csaj is bekerült a képbe. Lassan megint összejöttünk és én hiába hittem hogy lezártam a dolgot jól érzem magam vele és klappolnak a dolgok.

Látom hogy régi a kérdés. Azóta nem változott az érzésed iránta?

2013. ápr. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De megváltozott. Meggyűlöltem. Már nem mennék vissza hozzá de még mindig nem felejtettem el őt, s azt se amit velem tett. Soha nem fogok neki megbocsátani!
2013. máj. 10. 14:21
 7/8 anonim válasza:
Ha nem tudsz neki megbocsátani lehet nem szereted már. Ha nem bírod elfelejteni lehet csak m az első volt. DE azért a továbbiakban sok sikert! :)
2013. jún. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én 11éves koromtol ismerem a fèrjem es 4éve vagy.unk egyutt amiböl 1 ev hazassag
2014. szept. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!