Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy számomra nagyon kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy számomra nagyon kedves lánynak szeretnék "Chowder"-es ajándékokat venni, polók, bögrék, plüssök, ami van. Merre találok ilyeneket?

Figyelt kérdés
Én már mindenhol kerestem. Chowder a Cartoon Network mese csatornán egy duci lila főszereplő aki nem tudná, válaszaitokat előre köszönöm, és pesten szeretnék ilyeneket vásárolgatni :)
2009. szept. 1. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha máshol nem találsz ilyeneket, akkor célszerű bemenni egy olyan üzletbe, ahová viszel egy kinyomtatott képet róla, és arra nyomják rá amire csak akarod (póló, puzzle, falióra, bögre, és 1csomó minden) Nálunk Siófokon pl. a Tesco üzletsoron van egy Quick5 nevezetű hely és ott csinálnak ilyeneket. Nem tudom te hol laksz, de biztosan arrafelé is van ilyen hely. Remélem tudtam segíteni :)
2009. szept. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
rebekának veszed? :OOO
2009. szept. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen a kommenteket, nem rebekának veszem.. :DDd
2009. szept. 2. 06:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Be Happy üzletben láttam Chowderes cuccokat Kecskeméten:))
2010. ápr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!