Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha egy nőnek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy nőnek nem volt jò kapcsolata az Apjâval, akkor lehetnek problémái ismerkedésnél, kapcsolatokvan?

Figyelt kérdés
Hogy nyilvànul meg viselkedèsre,arra volnèk kivàncsi.
2013. jan. 28. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehetnek. De ennél még sulyosabbak a problémák, ha 3 éves korában elesett az eloldozodott cipökötöjében!
2013. jan. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha nem volt apja az illetőnek,vagy gyerekkori molesztálásnak esett áldozatul, akkor sokkal jobban kezeli a saját társas kapcsolatában a férfit. Sokkal figyelmesebb vele, és sokkal jobban odafigyel az apa-gyerek kapcsolatra mint az átlag.

Teljesen másként kezeli a férfiakat az ilyen nő.


Akinek meg volt és majom szeretettel "nevelték" annak a férfi csak egy eszköz, az anyagi javakhoz.

2013. jan. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nálam gyakorlati síkon ez történt a rossz apa kapcsolat után:


Rémesen gátlásos lettem a kapcsolatteremtésben. Nem merek kezdeményezni, szégyellem, ha valaki tetszik nekem. Szexuális téren is problémáim vannak, sokszor nem tudom elengedni magam, nagyon nehezen bízok meg a férfiakban és ez a bizalom is könnyen meginog.

2013. jan. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindig problémákkal terhelt volt az apámmal való viszonyom, de ez semmilyen hatással nincs a férfiakkal való kapcsolataimra. mivel nem volt domináns apaképem, így szerintem pont hogy jobban le tudom választani a párválasztásnál ezt az apai mintát, mint aki szoros kapcsolatban állt az apjával az apám és a férfi, akihez vonzódom, teljesen más. Pont hogy egy férfiban sem keresem az apámat, sőt igyekszem nagy ívben kerülni azt a típust.
2013. jan. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: Ez pont forditva jellemző. Aki nem kapott elég szeretetet az apjától (vagy mert nem is volt neki), az később bármit megtenne hogy ezt pótolja. Az ilyen lányokból sokszor lesz prosti. Ellenben a harmonikus családból származók kiegyensúlyozottak, van önbecsülésük.
2013. jan. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálam nem arról volt szó, hogy nem kaptam úgymond elég szeretetet az apámtól, mert nem is vágytam rá. Ez egy bonyolult és hosszú elidegenedési folyamat volt nálam, rossz beismerni, de apám elérte, hogy ne alakuljon ki bennem kötődés iránta. Tehát nem arról van szó az én esetemben, hogy szerettem az apámat és éheztem volna a szeretetét, csak nem kaptam meg. Egyszerűen nekem sose volt apám a szó szoros értelmében és nem is hiányzott. Erre írtam, hogy épp ezért nem kerestem soha apapótlékot egy férfi személyében sem, így soha nem befolyásolt a párválasztásaimban sem. Nekem egy férfi férfiként kell, nem apafiguraként.
2013. jan. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon rossz megközelités, ha ilyen "okokat" hozol fel a kudarcaid miatt. MAGADBAN KERESD A HIBÁT!!! ÉS A MEGOLDÁST!!!!
2013. jan. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az apai minta meghatározó. A lány akkor is apai mintát fog követni ha az apja egy részeges semmirekellő volt aki verte a feleségét. Ritka a kivétel. Ez tudományosan bizonyított.
2013. jan. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ên ùgy érzem,hogy kivagyok éhezve a szeretetre...és mindig megalàzom magam...és alàrendelt szerepve kerülök...lelkileg testileg...meert mindg olyan embereket fogtam ki akikcsak tényleg kihasznàltak...akikk nem..azok.nekem nem tetszettek kulsore vagy jellemre.

Èdesapàm nagyon sokszor rideg volt velem..szerintem emiatt is van bennem a blokk hogy nem tudok kiépiteni kapcsolatokat..kommunikàlni tàrsasàgba...visszahùzòdò vagyok...és nagyon nem értékelem magam....sőt volt olyan időszak ahol szàndékosan hagytam h rib*nckènt kezeljenek..közben meg csùszok.màszok egy kis szeretetért...ami valòjàban nem az...mert az ilyen egyének tudjàk mit kell mondani hogy jòl essen a női szivnek...de becsapnak...főleg hogy nem is nőnek hanem kislànynak tartanak

2013. jan. 28. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!