Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről? Szeret vagy sem?

Figyelt kérdés
barátommal az elején a dolog csak szexkapcsolatnak indult, de aztán szépen átalakult. a környezetemben akik ismerik azt mondják hogy ugyis csak kihasznál meg nem szeret, de én ugy látom rajta hogy ez nem igy van. az elején a szex is teljesen más volt vele, mindig vad volt nem ölelt közbe, most meg ugy szorit magához, mintha sose akarna elengedni. emellett mindig mondja hogy szeret, meg hogy legszivesebben minden idejét velem töltené. persze ezeket a dolgokat csak mi ketten tudjuk, érezzük, de ezek alapján szerintetek előfordulhat hogy nem szeret igazából, csak kihasznál és egy nagyon jó szinész, vagy végre elhihetem hogy tényleg szeret engem?
2013. jan. 28. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
hát izgalmi állapotban sokminden kicsúszhat az ember száján.. De ha Te úgy érzed hogy szeret, akkor ezt nem kéne megkérdőjelezned, főleg ne mások miatt..
2013. jan. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha nem mentek lakáson kívülre,akkor szexkapcsolat...ha elvisz vacsizni,moziba,társaságba,akkor talán fontos lehetsz neki!
2013. jan. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!