Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tunéziai ara pasikról vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tunéziai ara pasikról véleményetek, tapasztalaitok?

Figyelt kérdés
2013. jan. 28. 17:58
 1/9 A kérdező kommentje:
*arab
2013. jan. 28. 17:58
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Kilóra megvesznek tevéért vagy dollárért. Nem, ez nem vicc.
2013. jan. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj hozzá feleségül aztán próbálj meg elválni. Sok sikert!
2013. jan. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
csak úgy tudnak kijutni az országból legálisan, ha külföldi nőt vesznek el feleségül. mi következik ebből? rád bízom a találgatást :)
2013. jan. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Búbosvöcsök ***** válasza:
100%
Most meg tunéziaiak, mi nem volt még? Sumér?
2013. jan. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Egy arabnak v tunéziainak annyit ér egy nő mint egy kecske jobb esetben tehén v teve.

Gondolom te értelmesebbnek tartod magad ezeknél. Plusz ha a pasid elhurcol Iránba onnan soha nem jössz ki. Biztos nem szeretnél egy olyan országában élni ahol a tanulásért vagy az autózásért meg korbácsolnak. Úgy bánnak veled mint egy zsák ürülékkel. Akár meg is erőszakolhat v megölhet az illető gondolom ezeket sem akarod.

Maradj inkább a nyugati pasiknál, jobban jársz.

2013. jan. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hogy jót is mondjak, Iránban a nők is vezetnek autót, és a viselet sem annyira túlszabályozott mint rég volt. Bár a tradícionális családfők néha nem veszik jó néven, ha az egész famíliájukat plántotálban pofánvakuzzák. Az ott tahó dolognak számít. Viszont a törvénykezés az elég hektikus meg kell hagyni, gyakorlatilag olyan mint itt az átkosban volt, hogy ha valakit elő akarnak valamivel cibálni, akkor elő is fogják.


Mindezek ellenére nem ajánlom, hogy nőként bárki muszlim pasival kezdjen, eleinte szép és jó aztán meg jön az iszonyatos szívás, jobb esetben csak pereskedés, rosszabb esetben filmbe illő menekülés, szökés szöktetés stb.

2013. jan. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azztaaa...lol Megint véleményeztek a hozzáértő emberek.Jártatok már egyszer is tumeziaban?Mi köze Iránhoz? Válaszolok akik szerint érdekházasság és vizum szerzés jut eszükbe a tuneziai fiukrol..Én valahogy nem tudom sajnálni azt az anyámkorú nőt aki elhiszi a 20éves top csávonak,hogy i love u. Szerintem a tuneziai fiuk barátságosak,viccesek,lazák,imádnak élni,nagyon hangosak,udvariasak,na jó néha picit szemtelenek.A szobeszéd miszerint ő a férfi a háznál bizony igaz,ő irányít sosem lesz belőle egy papucs.Tehát az a nő aki szeret navigációs rendszert játszani inkább ne szeressen bele arab férfiba.Remélem nem bántottam meg senkit a véleményemmel.
2014. febr. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló vagyok.Még eszembe jutott,hogy így konkrét véleményt sosem lehet mondani másokrol mert mindenhol vannak jo és rossz emberek.Minden népről vannak véleméyek a világban..Pl.akármerre jártam és megtudták ,hogy magyar vagyok kérdezték,hogy mi magyarok tényleg állandoan jó kedvűek vagyunk,mindig nevetünk?Na most megyek pl.a Blahán reggeli tömeg, egy kezemen megtudom számolni a mosolyokat.
2014. febr. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!