Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól vagy rosszul tenném ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól vagy rosszul tenném ha érzelmek nélkül szexelnék a lenti helyzetben? 18/L

Figyelt kérdés

Mint ahogy kiderülhetett a legtöbbek számára, nem vagyok szűz. Egy fiúval feküdtem le eddig, akit a mai napig nagyon szeretek, de ő csak összekeverte a tapasztalatlansága miatt lévő magányát a szerelemmel.. hátén mindig úgy képzeltem el hogy 1 max. 2 fiúval fekszem le életemben, mert azoknak olyat akartam adni, és olyat akartam kapni tőlük amit minden tetszős pasitól nem :) Épp ezért elég pocsékul érzem magam amiért annyira szeretem őt mint soha senkit, mégis elhagyott..

Többen mondták, hogy túlságosan is az érzelmekre koncentrálok szex terén, és ha lefeküdnék valakivel aki csak tetszik, meglátnám hogy ez jó dolog, és hogy semmi baj nincs abból ha több emberrel fekszem le 2nél.

Vélemények..?

(NEM kérek leveleket arra vonatkozóan hogy ki vállalná a feladatot)


2013. jan. 28. 18:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet írni?? Akkor nem érdekel...
2013. jan. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
akkor ITT mondom baszznàlak
2013. jan. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Jó dolog az érzelemmel átitatott szex. De az érzelmi függés legalább olyan rossz tud lenni, mint a beteges szexfüggőség. Mindkettő KÁROS.

Ha találsz arra MÉLTÓT táplálj érzelmeket iránta.

Ha pedig CSAK arra méltót, aki nagyon-nagyon tetszik és szex terén szinte mindent megad neked, amire vágysz, akkor hajrá. Nyilván utóbbi 20 fiúból ha egy, gondolom, egy IGÉNYES lány esetében.

Előbbi meg még ritkább. De egyiktől se függj. :)

2013. jan. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
És azt is gondolom, hogy egyik sem a 2. válaszolóhoz hasonlókból fog kikerülni. :)
2013. jan. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

aztán ha érzelmek nélkül fekszel le valakivel, akkor meg lek*rváznak.

ezt neked kell eldöntened, hogy bevállalod-e azt, hogy esetleg sérülsz lelkileg, mert nekem érzékenynek tűnsz a fentiek alapján.

ha a véleményem is érdekel, akkor azt mondom, hogy inkább várj az igazira és neki add oda magad. előfordulhat, hogy valakivel hosszabb ideig vagy együtt és mégsem ő az igazi, akkor meg tapasztalatot szerzel. de szerintem mindenképpen legyenek érzelmek is, ne csak automatikus reszelés.

2013. jan. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Magyarul lefordítva: lefeküdni csak olyannal érdemes, akinek már a látványától felizgulsz, szinte bármit megtesz, hogy kényeztessen, orgazmushoz juttasson és KORREKT. Vannak ilyen fiúk, szerencsére.
2013. jan. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
5. Nem fogja "odaadni" magát. Ha erről szól, ne is csinálja. Lehet úgy is, hogy ő (is) kap, nem is keveset, kényeztetést, odaadást, kielégülést. Lek.rvázni pedig csak akkor nem fogják a nőket, ha végleg felesleges szájtépéssé válik.
2013. jan. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%

Különben még mindig inkább "k.rvázzák" le (ez úgysem jelenti, hogy bárkivel, igények, válogatás nélkül összefekszik- legtöbb esetben csak szex kapcsolatokat jelent), mint hogy rettegésben éljen és folyton amiatt húzza az időt, hogy komoly kapcsolata lehessen.

Aztán együtt maradjon a fiúval akkor is, ha rossz a szex és nem vonzódnak egymáshoz mégsem, mert már lefeküdtek. Nagyon sok ilyen látszatkapcsolat van.

Esetleg várja az "igazit" évekig... mert nem talál senkit, akiért érdemes lenne feladni a függetlenségét.

2013. jan. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
szerintem: várj vele,mert ha érzelmek nélkül lefekszel valakivel, akkor később megbánhatod és kihat a további kapcsolataidra, ha kiderül leértékelnek, azt hiszik bárki számára könnyen megkapható vagy,ami problémát okoz akkor ha lelsz egy rendes fiút, aki tudomást szerez erről és emiatt elhagy!!!!!
2013. jan. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :))

Igazából csak attól félek, hogy még nagyobb ribinek érezném magam (így is annak érzem..) és utána megbánom. Bár aláírom, most még van bennem egy olyan érzés, hogy rajta kívül nem akarok más férfival együtt lenni..de vele már nem lehetek.

De viszont még csak 18 vagyok, biztos nem mostanában találom meg azt akivel leélem majd az életem, de még arra sem lennék képes hogy így szeressek valaki mást....csak akkor 30 éves koromig inkább várjak? Jó lenne ha nem évekig kéne egyedül lennem...

2013. jan. 28. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!