Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ebben a helyzetben? Egyáltalán megéri ezt folytatni?

Figyelt kérdés
A barátom 24 éves 3éve vagyunk együtt én 18éves vagyok most fogok tovaább tanulni.a barátomnak 2éve van egy biztos munkahelyes a fönökei rajonganak érte annyit keres kb mint egy diplomásnagyin szereti ezt a helyet.mar regebben beszeltem a baratommal hogy ha esetleg messze megyek egyetemre vagy kulfoldre dolgozni jojjon velem ne maradjon ebbe a varosba.akkor azt mondta hogy lehet hogy velem jonne.most medelte a testvere hogy neki zt mondta a baratom hogy o innen nem menne el akarmi tortenjen mert szeret itt lenni es gyorsan temat valtott.azota nem beszeltem meg vele de azert szamomra ez elgondolkodtato mert ha fepjonne velem Pestre sokkal jobban is kereshetne vagy akar kulfoldon es ugy erzem hogy ez nem igazi szerelem.es ezenkivul teljesen megvaltozott a baratom miota 2eve ugye bekoltozitt ebbe a varosba olyan lett mint az itteniek..regen amikor olyan munkaja volt hogy eppen megelt sokkal kedvesebb e figyelesebb volt mindig meglepett valamivel akar egy szal rozsa barmivel es szereny is volt ilen iggazi jofiu.de mostanra meg minden ftot sajnal viszaker tolem meg 100ftot is es nem ertem ezt a viselkedest meg mondom olyan mint az itteniek ugy oltozkodik mar mint egy ficsur mindig a kulsejevel van elfoglalva csak magarol beszel hogy o milyen hogy nez ki stb es ezt masok is eszrevettek akik regebbota ismerik.es nala persze az a lehetoseg sem all fent hogy en elmegyek egyetemre o utt marad es etvegeken talalkozunk mert szerinte az mar nem kapcsolat es en eddig miatta nem akartam elmenni innen de ha o ezt igy keoes kijelenteni hogy nem mey innen sehova mert neki itt mist jo akkor en miert maradjak itt egy ilyen emer miatt?majd ha itt maradok es neki nem ugy jon ossze o elegy majd itt hagy?
2013. jan. 26. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
ezt neked kell érezni,én egy nem komprumisszumkész ember mellett nehezen tudnám elképzelni magam..
2013. jan. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden pasi figyelmes a kapcsolat elején, de ez idővel változik, magyarán "ellustulnak", mivel már tudja, h az övé vagy, nem kell téged meghódítani sem. Ehhez semmi köze munkahelyének. Amúgy meg nem kényszerítheted őt, hogy veled menjen akárhová, ahova te eldöntöd, ha egyszer szeret ott lenni, ahol most van.
2013. jan. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
En nem keyszeriten akarom szo sincs rolabitt arrol van szo hogy teljesen megvaltozott nem az az ember aki volt es hogy ezt a lepest azert teetne meg mert m egyutt terveztuk a jovonket es egy olyan lehetoseget kinalok neki amivel csak jol jarhat.ezert dobbntem meg.
2013. jan. 26. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!