Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiábrándultam? Merre tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándultam? Merre tovább?

Figyelt kérdés

A barátommal 8 hónapja vagyunk együtt. Az utóbbi egy-két hónapban elég sokat vitatkoztunk, többször felkerült mindkettőnk részéről a kérdés, hogy akkor mégis minek vagyunk a másikkal? Én túl féltékeny vagyok, néha ő is, mindenkinek megvannak a saját hibái. Engem zavar, hogy egy osztálytársával nagyon jóban van, aki régebben már szerelmet is vallott neki, szóval szerintem jogos, hogy zavar. Elég sokat veszekedtünk rajta már, és egyre többször érzem úgy, hogy ez nekem így nem jó, mert mindenképp én érzem magam rosszul, vagy arra gondolok, hogy milyen jól elvannak egész nap, vagy összeveszünk rajta, stb, de sokszor fájt már ez.


Eddig kiakadtam rajta, sírtam (felhúzom magam, így vezetem le a feszültséget...), összevesztem vele, de ma mikor ugyanígy meghallottam, hogy együtt voltak suliban, jött a szokásos kis bőgés, de most úgy érzem, hogy nekem ez így nem kell, mintha nem is érdekelne már... Eddig is sokszor megfordult a fejemben, hogy miért jó ez nekem, ha többször rossz mostanában mint jó, és nem tudom mire jutottam.


Lehet még segíteni a dolgon? 17L


2013. jan. 28. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
A szélrózsa bármelyik irányába.
2013. jan. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dél felé arra melegebb van.
2013. jan. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Értelmes választ nem nagyon kaptál..

Nem, nem lehet ezen már segíteni. Jobb, ha most kilépsz ebből a kapcsolatból. Fiatal vagy még. :-)

2013. jan. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szerintem is dobd.. lehet már nála kiégett a tüz amit irántad érzett.. :/
2013. jan. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!