Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jobb lenne megszakítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lizzie-chan kérdése:

Jobb lenne megszakítani a kapcsolatot, vagy pedig próbálkozzak tovább? (leírás lejjebb)

Figyelt kérdés

Már majdnem két éve szerelmes vagyok az osztálytársamba. Minden a mazsola-avatón kezdődött hetedikben. Először ki nem állhattuk egymást, de a buli után (mindenféle drog, cigi, pia nélkül) jobb lett a viszonyunk. Aztán egyre többet beszélgettünk, mind facen, mind élőben.. És hát na, beleszerettem :(. Egy ideig csak őrlődtem és magamban tartottam mindent, de egy idő után már nem bírtam tovább. Valami különleges versenyre mentünk, és megkérdeztem tőle, hogy mit szólna ahhoz, ha azt mondanám, hogy szeretem. ő erre azt mondta, hogy csak barátilag tud szeretni. Aztán, osztálykiránduláson túráztunk, és valamin összekaptunk.. Elkezdtem sírni, mire bocsánatot kért tőlem. Még aznap este elmentünk az osztállyal egy éjszakai túrára úgy tíz körül. Akkor bocsánatot kértem a sráctól, mire ő ezt mondta: "Az igaz, hogy tetszel nekem, de emiatt /a veszekedés miatt/ nem járnék veled". Azóta történt egy s más, de én még mindig nem tudom, mit tegyek.. Látom, hogy hogy néz rám, viccesen kötözködik is velem, és nagyon aranyos is.. Már megpróbáltam elfelejteni, de amint megláttam, minden igyekezetem a porba hullott.. Szeretem őt, és talán el kellene felejtenem.. De minden apró pillantás és perc megöli az iránta érzett utálatomat. Mit tegyek? megpróbáljam elfelejteni, vagy próbálkozzak tovább? Mert tavalyhoz képest már elég sok minden megváltozott, jó irányba. Le lehet hurrogni, hogy milyen idióta vagyok, de nem könnyű elfelejteni valakit, akit majdnem két éve szeretsz.. A válaszokat előre is köszönöm!

14/L


2013. jan. 27. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Én azt mondom légy kitartó. Csak jobb lehet.
2013. jan. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem legyél kitartó. Lehet ebből még valami. :)
2013. jan. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: nagyon köszönöm, sokat segítettél :)

Béttaville: köszi neked is, sokat segítettél :)

2013. jan. 27. 13:26
 4/5 anonim ***** válasza:
figyelj én csak a saját tapasztalatom tudom leírni: volt egy fiú akibe egy évig szerelmes voltam de talán akkor még magamnak se tudtam bevallani hogy szeretem mert biztos voltam benne hogy ő nem érez viszont..aztán egy év után elkezdtünk többet együtt lenni, el is hívott randizni. 8 hónapja együtt vagyunk és boldog vagyok vele szóval hajrá légy kitartó!
2013. jan. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló: köszönöm neked, sok boldogságot nektek, és örülök, hogy minden jóra fordult! :D
2013. jan. 28. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!