Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kényszeres a kapcsolatom. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kényszeres a kapcsolatom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Néha már úgy érzem nem kielégítő a barátom társasága,de betegesen ragaszkodok hozzá... Szivem szerint most is hivogatnám. Már mindketten érezzük,hogy nem az igazi..elmúlt a szerelem. Inkább csak szeretet és kötődés van. Mindketten mindent megtettünk a láng visszahozásáért,de be kell látnunk,hogy nem fog menni. Mégis küzdeni akarok ezért,de ebbe már beleőrülök :S Nem tudom mit tegyünk tanácstalanok vagyunk mind2en. 17/L 17/F 3 éves kapcsolat
2013. jan. 28. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia

16 éves vagyok (fiú)

És ha gondolod beszélgethetnénk telefonon

2013. jan. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hasonló cipőben járok...:/
2013. jan. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

És? Mindenki tudja, hogy a szerelem véget ér. Akkor a ragaszkodás és a szeretet marad. El kell tudni dönteni, hogy így is akarod-e. Sokan ezt választják (házasság). Persze ti még fiatalok vagytok... + Persze ha betolakodik egy harmadik, akkor könnyű menet lesz...

De szerintem csak azért mert nem lángol a szerelem, nem kell elhagyni a másikat. De ezt mindenki döntse el maga.

2013. jan. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kényszeres szó azért nem annyira illik ide, mint gondolod. Amit átélsz, nem egyedi: Elmúlt a szerelem. Szokása neki! :) Abetyármindenit. Ha szeretitek egymást, akkor hajrá tovább, ha pedig nem, akkor legyen vége. Csak első blikkre tűnik bonyolultnak a helyzet.
2013. jan. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!