Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » FONTOS! Elromlott a kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FONTOS! Elromlott a kapcsolatom, nagyon lehidegultunk egymastol! Talalkozni nem tudunk mert el tiltottak! Hogyan dobjam fel a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés
5 honapja vagyunk egyutt nagyon szeretjuk egymast es a kozos jovonket is terveztuk de anyukam eltiltott tole en pedig azt igertem neki h mindent megteszek h minden a regi legyen!! es mikor meg volt az alkalom el futotam ezert nagyott csalodot benem!! es mash viselkedik elmondtam neki h mmit erzek iranta s mondta h nm tud benem mar annyira bizni mint regebben!!kerdeztem h szerezem visza a bizalmat es azt mondta h nem tudja!! mit tegyek? lecci segitsetek :( 17/L 18/F

2013. jan. 26. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért tiltott el tőle a mamád és miért futottál el?
2013. jan. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azert tiltott mert eszrevette az intim smseket a telomba!! pedig eleg nagy vok mar!!S mikor anyukam beszelni akart velem errol keptelen voltam akarmit is mondani haragudtam ak a paromra mert emiatt fel hozta a szakitast :(
2013. jan. 26. 12:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézd, ha ilyen "hangulat ember" vagy, akkor max, csak testre vagy nagy, de kapcsolathoz kicsi.


Ülj le anyuddal beszélgetni a dologról, hisztivel egy fiúval sem mész messzire, max az utcasarokig.

Szóval elmondod anyudnak, hogy érzel, milyen ember, amit tudni akar. Kár titkolni előle a dolgot, ha bajok lesznek csak ő lesz az egyetlen akivel számolhatsz.


A csávódat is megkeresed elmondod mi a szitu aztán bocsánatot kérsz és happy end!


Nehéz, főleg istenverte természettel de egyszer neked is fel kell nőnöd és a legjobb terep a gyakorlásra!

Sok sikert!

2013. jan. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszodat!! anyummal nem jo a kapcsolatunk de beszelgetni fogok mostmar vele !! Muszaly
2013. jan. 26. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!