Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fannushh<3 kérdése:

Barátság extrákkal?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátom de állandóan nyomul mindenkire és egy este csókolóztunk. nem igazán törődtünk ezzel, de utána ez folytatódott2hónapig, közben volt barátnője .. addig nem beszéltünk erről még megvolt a barátnője , aztán mikor szakitottak, és megint megtörtént hogy kissé egymásba gabalyodtunk , másnap rámirt hogy ezt be kéne fejezni mert ennek nem lesz jó vége és nem akar megbántani. Azóta is megvan köztünk a barátság extrákkal státusz de minden egyes alkalommal bocsánatot kér hogy ezt nem szabad és hogy ez az ő hibája és hogy ezt nem akarta , bocsássam meg neki. De mivel ujra meg ujra megtörténik ebből arra következtetek hogy azért valamennyire mégis akarja. Mindezek mellett ő az egyik legtöbb barátom és nem akarom elvesziteni. Mit tanácsoltok?
2013. jan. 28. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

szerintem egy ribanc vagy...


nyugodalmas jó éjszakát!

2013. jan. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Maradjatok egyelőre így, aztán majd változhat még az egy más iránti viszonyotok. :)
2013. jan. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az extrákat akarja csak tudja hogy nem szabad mert rámegy a barátságotok
2013. jan. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi az értelmes választ. az előtted szólónak meg annyit hogy én is szarul érzem magam miatta és ugyanezt mondtam magamnak én is .
2013. jan. 28. 22:30
 5/10 A kérdező kommentje:
velem is ez a helyzet . a barátságunkat jobban szeretem mintsem hogy elveszitsem . de attól még nagyon szeretem mikor kicsit többek vagyunk mint barátok.
2013. jan. 28. 22:31
 6/10 anonim ***** válasza:
meg kéne nézzem
2013. jan. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
és mit szeretnél annyira megnézni?
2013. jan. 28. 22:37
 8/10 anonim ***** válasza:
Csakhogy nem lehet ezt így folytatni mert a végére már köszönni se fogtok egymásnak meg semmi.. Nem hogy barátok nem lesztek....
2013. jan. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hát az biztos hogy a legésszerűbb az lenne ha befejeznénk. és sok hónap után most ugy érzem hogy képes lennék rá. de aztán mindig jön egy délután vagy este... :P
2013. jan. 28. 22:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csináljátok addig még mind a kettőtöknek jól esik. :) Aztán majd lesz valami. :)
2013. jan. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!