Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúúk! Ti minek örülnétek 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúúk! Ti minek örülnétek 2 éves évfordulóra a barátnőtöktől?

Figyelt kérdés
én 17, ő pedig 18 éves:D

2013. jan. 28. 23:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

és légyszi ne ilyeneket írjatok hogy

közös képeteket rakjátok be 1 kép keretbe vagy párnára vagy bögrére:D

süti sütés is kilőve mert szinte minden héten sütök:D

plüss macik is off

meg ilyen gravírozott ékszerek nyakláncok is

2013. jan. 28. 23:20
 2/12 anonim ***** válasza:
Akkor kénytelen leszel valami huncutságra számítani a válaszok a közül. Szex volt már köztetek? Meddig mentetek el. Mert ha ezt tudnánk, akkor lehetne tippeket adni.
2013. jan. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2 éve leszünk együtt, és én nem épp 1 apáca jelleg vagyok, szóval igen:D létesítettünk már szexuális kapcsolatot
2013. jan. 28. 23:52
 4/12 anonim ***** válasza:

Akkor nincs mese. Valami olyat találj aki ami eddig nem volt. Legyél nagyon szexi és vadítsd meg úgy mint eddig soha. Szexi fehérnemű vagy tánc vagy segédeszköz vagy helyszín vagy (extrém!!) egy második lány (de ezt nem javallom) vagy szex időtartam hossza vagy bármi ami az álmaiban szerepel.

A hangsúly: ÚGY MINT EDDIG SOHA.


Ajándékokkal ráérsz majd a 20. évfordulón... :D

2013. jan. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

:DDD hát majd probálok vlmi felejthetetlennel előrukkolni:D

de kéne mellé méég vlmi cucc:(

2013. jan. 30. 00:52
 6/12 anonim ***** válasza:

Jajj ne már.. szerintem van annyi cuccod otthon amiből összetudsz állítani egy olyan szettet, amitől el áll a szája. Ezért talán nem kellene ezrekért venni jelmezt vagy bármit. Túrd fel a szekrényt, s csináld magad! ;)

Mondanám, hogy segítek, de nem mondom, mert elég hülyén mutatnék a szobádban amíg te keresel. :D :D :D

2013. jan. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Úgy lesz:D
2013. jan. 30. 20:16
 8/12 anonim ***** válasza:
Na mire jutottál? Az se baj ha privátban meséled el! :D
2013. jan. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
írok!
2013. febr. 4. 21:50
 10/12 anonim válasza:
én mondjuk szülinapra csináltam meg. párom munka után hazaér fáradtan én pedig egy fullos szettben vártam magassarkúban kezemben egy tortával...hát nagy sikere lett azt nem is kell mondanom... :D
2013. febr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!