Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti örülnétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti örülnétek, ha a barátnőtöktől, első évfordulóra kapnátok egy nagyobb méretű faliképet, amin közösen vagytok rajta? :D

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 19:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon egyénfüggő. Én például nem annyira.
2010. szept. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Én sem. Nem azért mert ciki, szégyellem stb hanem egyszerűen nem. NEm kell mindig egymáson lógni, a nap minden percében őt látni, a tőle kapott bögréből inni stb..
2010. szept. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
ésegy közösképes párnának?
2010. szept. 1. 19:32
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

egyénfüggő, hogy ki mennyire szentimentális.

szerintem a fiuk többsége nem, vagy nem kimondottan örülne.

2010. szept. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
83%
szerintem nem rossz ötlet... de én lány vok :) én örülnék egy ilyennek a pasimtól.. de nekik nem jut ilyen eszükbe... én egy normál képet adtam a volt barátomnak.. sztem annyira nem örült neki! remélem te több sikerrel jársz majd!
2010. szept. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

HATÁROZOTT NEM!

szerintem ez olyan,mintha ráeröltetnéd magad..

2010. szept. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%
Én lány vagyok, az én barátom abszolut nem az a nyálas tipus meg nem az az ember aki minden percben keres stb inkább hidegebb tipus, de amikor én egy bekeretezett portrét adtam neki magamról ünnepre nagyon tetszett neki és kiis rakta.
2010. szept. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
NEm párnának sem. Ha még kisebbre megyünk bögrének sem. Ja, egéralátétnek sem. Valami más kreatívabbat találj ki, és ne feltétlen közös képpel.
2010. szept. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
se kép, se párna..
2010. szept. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de én sem a képnek se a párnának nem örülnék annyira. Se bögrének vagy ilyesminek.


Nekünk ez egyszerűen nem jön be annyira... én pl. a plüssállatokkal sem tudok mit kezdeni.


Egyébként csatlakozom az előttem szólókhoz, nem szégyellem a párom vagy hasonló inkább csak nincs szükségem ilyesmire vagy nem illik a lakásba vagy nem tudom.


Egyszóval azt mondanám, hogy tetszik (hogy ne bántsalak meg) de nem lenne őszinte a mosolyom.

2010. szept. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!