Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok? Ennek mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Ennek mindig így kell lennie?

Figyelt kérdés

Most néztem meg pár év után újra a Forró Rágógumi első részét (nem biztos, hogy a velem egykorúak egy része tudja miről beszélek) és amennyire poénos volt nekem a film, a végén annyira szomorú lettem Benji miatt. Egyedül Ő segített a fiatal lánynak, amikor teherbe esett véletlen Benji haverjától. Elkísérte az orvoshoz, már a kezdetektől szerelmes volt belé, majd a végén annak ellenére, hogy nagy nehezen összejöttek, utána mégis rajtakapta a lányt, hogy megint a haverjával kavar, amikor már ékszert is vett neki Benji. S épp oda akarta neki adni.


Csak szerintem van úgy, hogy az ilyen igaz szívű srácok mindig megszívják? Mintha magamat láttam volna a filmen Benji szerepében (bár én azért ennyire nem vagyok mimóza), de férfi létemre most nagyon elérzékenyültem.



F25


2013. jan. 29. 01:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Az egy film.

De ha ez vigasztal, épp ma hallottam ugyanerről nem egy, de két lányt is panaszkodni, akik szintén elérzékenyültek. Hogy a nagyzoló, flegma, érzéketlen, stb. (nem ez a lényeg) nők mindig szerencsések. Egyik barát után a másik, sorban állnak náluk, jobbnál jobb, kedvesek velük.

Az "igaz szívű" (nem így mondták, de ez volt a lényeg) lányok pedig rosszul végzik.

2013. jan. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem, oké, hogy film, de akkor is a valóságban is ez a trend figyelhető meg. :S Főleg, ahogy említetted a lányok esetét is. Milyen korúak lehettek?
2013. jan. 29. 01:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Huszonéves. Igen, gyakran a rendes emberek járnak rosszul. De ha önzetlenül vagy rendes és nem feltétlenül vársz el érte semmit, kiszúrni se tudnak veled. :)
2013. jan. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez is igaz :) De akkor parancsolj a szívnek, amikor szerelmes! :)
2013. jan. 29. 01:42
 5/9 anonim válasza:
Még hogy a fiúknak nincs szivük. Francokat nincs...
2013. jan. 29. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet az ismerőseimnek akkor azért sikerült normális párt találniuk,és megházasodniuk,mert mélyen vallásos férfit fogtak ki...?


Forró Rágógumi tök jó film volt anno...


25n

2013. jan. 29. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5: Te vagy az Karesz? :D
2013. jan. 29. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen gondolom, hogy vallásosnak kell lenni ahhoz, hiszen én sem vagyok az, de van benne ráció. Igen, úgy imádom én is ezeket a filmeket. Olyan tanító jellegűek. Én is dolgozok most egy rövidfilmen, már megírtam a jelenet forgatókönyvet, csak le kell forgatni. :D
2013. jan. 29. 02:28
 9/9 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen lányok sajnos, de nem mindegyik. Keresgélni kell, ahogy mi nők is keresgélünk a pasik közt.


Hidd el, biztos lesz olyan lány, aki ezt értékelni fogja. :)

2013. jan. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!