Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál hozzá, ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál hozzá, ha a párod nem elégítene ki kb 1 hónapig?

Figyelt kérdés

Az én párom már nagyon ki van éhezve, de műtétem volt, és nem tudom egyszerűen. Még kb 2 hét, mire képes leszek rá.


Félek, hogy megcsal a szexhiány miatt :(


2013. jan. 29. 10:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%

A párod lehetne megértőbb is.

6 hét még nem a világ, vannak alternatív megoldások, végső eedetben a jobb keze.

És akik 9 hónapig nem szexelhetnek a terhesség alatt például?!?!

2013. jan. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Azt mondja, hogy semmi gond, de eddig napi 1x szexeltünk, nem csodálnám, ha megcsalna :(

Meg az egyik barátnőm is jött azzal a dumával, hogy ost biztos feláll neki minden csajra, meg hogy a pasikat ki kell elégíteni, vagy menne máshoz, stb :S

2013. jan. 29. 10:40
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeret, nem csal meg. Főleg akkor nem, ha egészségügyi okokból alakult így a helyzet. Ne aggódj.


Hogy a kérdésedre választ adjak: ha minden különösebb ok nélkül nem lennénk együtt, rákérdeznék, hogy mi van. Ha egészségügyi dolog, meg sem szólalnék, természetes, hogy neki most a felépülése a legfontosabb.

2013. jan. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de mond már meg hány éves vagy? Mert nem biztos hogy ezt a barátnőkkel kell kitárgyalni. Ki is lennék borulva ha a barátnőm arról beszél hogy a pasimnak feláll e. Csak nehogy ez a barátnő menjen segíteni
2013. jan. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Nem tárgyaltam ki vele, annyit mondtam, hogy már lassan 1 hónapja nem szexeltünk. Erre ő, hogy azért reméli, hogy kielégítem máshogy, mert ha nem, akkor megy másik nőhöz, stb
2013. jan. 29. 10:47
 6/28 anonim ***** válasza:
84%
Miért nem elégíted ki másként?
2013. jan. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Az a férfi aki betegségében elhagyja az asszonyát az annyit nem érdemel hogy könnyet ejtsünk érte.

Az a baj, hogy te is már agyalsz ilyeneken, és hallgatod a bolodn barátnőd vészjajgatását. A férjed szeret, és nem hiszem hogy most az a gondja hogy nem elégül ki naponta. Szerintem fontosabb neki hogy újra egészséges legyél. Ha meg úgy látod hogy igényelné a szexet, nos ott a kezed vagy a szád.. Meg lehet mindent oldani.

2013. jan. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

vannak olyanok, akik fél évig nem szexelnek, mégis kitartanak egymás mellett

és a "kiéhezés" megoldására elég sok egyéb módszer is van, nem kell mindig a konkrét közösülésben kimerülni...

Ha emiatt elhagy vagy megcsal, akkor talán jobb is, hogy megszabadulsz tőle. Normális párkapcsolatban meg tudják oldani ezeket a helyzeteket.

2013. jan. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
30%
És egyszerre műtötték mind a két kezed, a szád, és az alsó régióidat is? Ezer és egy féle módszer van a behatolás nélküli kielégítésre is.
2013. jan. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Műtöttek, még kézzel sem tudom kielégíteni. Nem vagyok ágyhoz kötve, de pl a fogmosás is eléggé lefáraszt.

Nem a férjem, 1,5 éve vagyunk együtt.

2013. jan. 29. 10:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!