Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Még mindig szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Még mindig szeretem az exem. Közel 4 évig voltunk együtt, egy vita miatt kidobott, majd durván 1 hónapon belül összejött egy másik sráccal, és már 1 éve együtt vannak.

Figyelt kérdés
Emlékszem a lány szavaira, amikor mondta, hogy sose fog elfelejteni és hogy mindig is szeretni fog. Én nem tudtam azóta elfelejteni, ennek már 1 éve és 3 hónapja. Nem beszéltünk azóta, nem is láttuk egymást, szerintem utál. Nagyon hiányzik annak ellenére, amit tett. Elsők voltunk egymásnak, azóta is teljesen magam alatt vagyok, próbálkoztam más lányokkal, de egyiket se szerettem.22 vagyok, a lány 19.
2012. febr. 19. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Szívtelen ribanc, ha egy veszekedés miatt dobott. Örülj neki, hogy nem házasság után bánt el így veled!
2012. febr. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezen túl kell lépned. Valószínű hogy már nem lesz köztetek semmi.
2012. febr. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utálom is, meg nem is. Voltak futókapcsolatok, kalandok, de egyik se boldogított.
2012. febr. 19. 22:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Majd elmúlik,amikor találsz olyat,aki igazán megmozgat!Keress tovább,ne aggódj van hozzádillő rendes lány.

Az ismerkedésen kívül nem kell mást tenned,csak elfogadnod, hogy vagy olyan jó, hogy megérdemelj egy új barátnőt.

2012. febr. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem felejtsd el B.Z :DDD Találsz te még mást is aki szeret..:) Ha tényleg "egymásnak" lettetek volna teremtve akkor nem dob ki...;)
2012. ápr. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Menj a p.csába M.M! :D
2012. ápr. 5. 15:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Ajj máááár....olyan gonosz vagy velem :D Pedig igazam van...:D MM??? XD ne mááááár...:D B.Z xD :DDD <3
2012. ápr. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!