Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan köztetek, akinek kommandós (vagy bármilyen akciós), katona a párja? Mennyire nehéz vele együtt élni? Mennyire van hatással a szakma a magánéletére?

Figyelt kérdés

2013. jan. 29. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Biztos másabb mivel sosem lehet tudni hogy hazajön-e vagy sem.


Van egy ismerősöm ő kommandós(van felesége is)

2013. jan. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért ne dőlj be elsőre, ha egy pasi azzal akar elcsábítani, hogy kommandós, kérj tőle igazolványt, rendőröknek rendőrigazolványa van, katonáknak katonaigazolványa van...

Utána hihetőbb a mese a hófehér jaguárról is...

2013. jan. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 first drop válasza:
100%
Nekem anyám pasija katona, és meg kell mondanom, borzasztó az együttélés vele. Az első közös programunk (anyám, én, húgom, és ő) az volt, hogy a csávó meghívta a fél osztagot, akik arra voltak a legbüszkébbek, hogy hány tinit rontottak meg. Itthon is folyton perverzkedik, anyámat ellenünk fordítja, és hetente egyszer mindig részeg, ami azt jelenti, hogy készenlétben vagyok a telefonnal a rendőrség számával. Irtó agresszívvé válik, amúgy is olyan fajta, de megpróbált megölni engem és a húgomat és anyának is nekiment 2 hete. Ha felmerül anyában a szakítás, mert már kétszer megjátszották a nagy drámát, akkor is féltem, nehogy bántson valakit. De anyám hülye és nem szakít vele. Lehetetlen az együttélés. Ez az én véleményem: ne kezdj velük.
2013. jan. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Húh.. utsó.. ez nagyon durva...nem tudom, hogy milyen beosztásban van a csávó, de van katonai rendészet is. Megijesztettél, ettől én is félek,bár azzal is tisztában vagyok, hogy a speciális alakulatoknál van pszichológiai alkalmasság, ami elvileg kizárja az agresszív személyiséget...
2013. febr. 1. 15:57
 5/6 A kérdező kommentje:
Esetleg valakinek valami pozitív példa?
2013. febr. 1. 15:59
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Unokatesóm férje "kommandós". Igazából nincs nagyobb probléma vele. 2 napot dolgozik, aztán 3-at otthon van. Nagyon olyan bevetéseik nincsenek, amik kihatással lennének a magánéletükre, mivel ők csak nagyobb akciókban vesznek részt, ahol többnyire elfogják a "rossz tevőket" és kész. Golyóálló mellényben, komolyabb baja még sosem esett, sem neki, sem kollégáinak. Jól megvannak. Talán annyi, hogy belelát közvetlenül, hogy ki mit tesz a környéken és ezért baromira utálja a roma kisebbséget, a gyerekeket egyenesen tiltja tőlük... Ilyen viszont bárki lehet, bármilyen foglalkozással, szóval ez nem olyan kirívó talán.


Van egy katona haverom, ő sokmindent mesélt. A kiképzése alatt rendszeresen kocsmáztak kimenő alatt, ahol minden nő potenciális célpont volt a kiéhezett kiskatonáknak, de az idősebb hivatásosoknak is. 1 évet töltött egyedül így és be is ismerte, hogy olykor ő is fűzögetett lányokat csak úgy, hogy ez mennyire ment messzire, azt nem tudom.

Utána a párja odaköltözött a nyakára és ezt már nem teheti meg, azóta nem tudom mi van velük. :)


Illetve még a párom édesapjáról tudok nyilatkozni, ő rendőr. Minden ügyhöz riasztják, amit csak eltudsz képzelni. Náluk inkább abból van probléma, hogyha öngyilkossággal indul a nap, avagy balesettel. Párom apja elmondása szerint, nehéz elfelejteni, hogy hány hullát vágtak már le a kötélről, de legutóbb egy nagy balesetnél is ott volt, ahol csecsemő is halt meg. Az ilyen tragikus eseteket tudja nehezen feldolgozni és ezeket akaratlanul is "hazaviszi", bár szerencsére jó ha havonta, két havonta egy ilyen van és pszichológus is a rendelkezésükre áll, aki segít nekik ezeket feldolgozni.

Persze ez valahol rányomja a bélyegét a hangulatra és a kapcsolatukra is a feleségével néhány napra, de a felesége is megtanulta kezelni a helyzetet és boldogan élnek 25 éve együtt ezzel a szakmával.

2013. febr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!