Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Távkapcsolatban élők! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élők! Ti mennyit beszéltek, hogy bírjátok a dolgot?

Figyelt kérdés

Sokadik távkapcsolatom, nem vagyok már zöldfülű ebben.

Csak érdekel a dolog, hogy mások is vannak ilyen helyzetben?

Barátnőmmel, hetente, vagy 2 hetente találkozunk, sajnos gyakori a kétheti tali is.

2 hétnél több még nem volt, nem is nagyon akarok!


A helyzet adott: külföldre kell menjek, net nincs nemtudom megoldani, telefon nagyon drága. Minden nap szoktunk beszélni neten, fura lesz most. Általában smst szoktam írni, de azokra nem mindig tud válaszolni, mert nincs teloján pénz...


Akik vannak még olyan helyzetben, hogy messze vannak a kedvesüktől, és ritkán találkoznak, megoszthatnák itt hogy kb mennyit is beszélnek a másikkal.


Köszi előre is.



2013. jan. 28. 14:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Kamionos vagy?
2013. jan. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Szia, én és a párom kb 60 km-re lakunk. Van családbarát kedvezményünk (1000 órát ingyen beszélünk) Szerintem napi szinten 3-4 órákat beszélgetünk mindig és minden hétvégén együtt vagyunk. Elég jól bírjuk bízunk is egymásba nagyon.

Havi 2000 Ft és 1000 óra beszlélgetés.

2013. jan. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
külföldre menni van pénzed, de telefonra már nincs...
2013. jan. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

igen, a munkám miatt megyek külföldre. valóban kamionos vagyok.


de van igazság az utolsó amit írt dologban. néhányszor fel fogom hívni, de akkor is jolenne ha közvetlenebbül (pl neten, de eze eléggé necces) tartani a kapcsolatot.

2013. jan. 28. 16:26
 5/10 anonim ***** válasza:

mi is úgy beszélünk, mint a 2. válaszoló :) tényleg jó, mi is mindig hívjuk egymást

hetente szoktunk találkozni, (Sopron-Budapest), általában én töltöm náluk a hétvégét, mert neki egy nővére van, aki nem otthon él, nekem meg 2 öcsém van (11, 14), akik ugye nem nagyon járnak még el itthonról, de ő is volt már nálunk sokszor

megbízunk egymásban, és persze, voltak nehézségek (mint minden kapcsolatban), de befejezi az egyetemet, és akkor fel tud költözni Pestre, és most úgy néz ki, hogy apa tud neki szerezni egy egész jó állást, és akkor közösen pont össze tudunk hozni egy kisebb lakásnyit, most épp ez tartja bennem a lelket :)

(nem tudom, mennyire fontos, de 20/l, és 23/f, és ez így megy lassan másfél éve)

2013. jan. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Első válaszoló (kérdező) vagyok:


Ha csak kamionozás miatt mész külföldre, akkor okés, mert azt lehet bírni még egy pár évig. De hosszútávon lesznek problémáitok úgyhogy szerintem ha lesz rá lehetőséged cseréld le a munkád, hogy a családdal is tudj sok időt tölteni. Azok a kamionosok, akiket én ismerek 90%-uk szingli. Vagy nem is akarnak családot vagy a kamionozás miatt ment tönkre a kapcsolatuk. Tehát rövidtávon okés a dolog, de hosszútávon már necces.

2013. jan. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

nemszeretném sokáig csinálni.

van pár tervem hogy utánna mihez fogok. semmiképp nem akarok sofőrként megöregedni, egyedül.

2013. jan. 28. 20:21
 8/10 A kérdező kommentje:

nagyon szeretném ha kibírná a kapcsolatunk. furcsa lesz, de tulajdonképpen már az elejétől tudtuk mindketten, hogy eljön ez az idő, mikor majd csak alig tudunk beszélni..:/

most muszáj ezt csinálnom, nincs választásom, fel kell halmozzak pénzt, és utána majd már lehet gondolkodnom, hogy hogyan is tovább.

2013. jan. 29. 11:40
 9/10 anonim válasza:

mivel nem most jöttetek össze, már ismeritek egymást és gondolom bíztok egymásban, szerintem menni fog. nagyon szorítok nektek. van egy tippem, írjatok mindketten naplót egymásnak. igy picit majd úgy érzitek, hogy nem vagytok egyedül és megoszthatjátok az örömöt, bánatot a másikkal. ha hazaérsz, meglátod jó lesz elolvasni, hogy a kedvesed miken ment keresztül. a kommunikáció nagyon fontos egy kapcsolatban, viszont ha napokig nem beszéltek, egy idő után sablonosak lesz az a pár perc beszélgetés, amire időtök és pénzetek van. a napló viszont sokkal intimebb, lehet az elején szokatlan és nehéz lesz, mert manapság már nem ez a divat. de megpróbálhatjátok :)


én fél éve élek távkapcsolatban, de szerencsére mi naponta beszélünk. ha segitettem a válaszommal, kérlek te is segits nekem azzal, hogy szavazol a képünkre [link] a lájkok nem számítanak, csak a szavazás. köszi előre is :)


és kitartást! :)

2013. jan. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Esetleg ha legtöbbször csak egy országban vagy, be tudsz szerezni egy ottani sim-kártyát nettel (meg egy független telefont) és akkor már tudtok is netezni (whatsupon vagy viberen, fbon chatelni, emailezni..) Mi így oldjuk meg, 5 hétig nem szoktunk találkozni, telefonálni túl drága lenne.
2013. jan. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!