Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy a pasim olyan legyen mint régen?

Figyelt kérdés
Egy éve járunk a barátommal és már nem annyira figyel rám mint az elején, megszokta talán a jelenlétemet, nem tudom. Volt rá példa hogy ott aludtam nála elvitt magához kocsival és szervezett programot az egyik haverjával és elhúzott én meg választhattam vagy hazamegyek gyalog vagy ott maradok. El szeretném kerülni az ilyen eseteket! Hogyan?

2013. jan. 29. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Elsore mindenkeppen a beszelgetest ajanlom. Mondd el neki, hogy mit erzel. Ha szeret akkor biztos vagyok benne, hogy megprobal figyelmesebb lenni!
2013. jan. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet már annyira "megszokta a jelenlétedet" , hogy nem is szeret igazán.

Ha ott vagy nála, és ő pedig lelép, akkor az kicsit elgondolkodtató,nem?!

Mintha hátrébb kerültél volna a fontossági sorrendben..

Szerintem ennél jobbat érdemelsz, aki jobban értékel :)

2013. jan. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Időutazás
2013. jan. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Volt rá példa hogy ott aludtam nála elvitt magához kocsival és szervezett programot az egyik haverjával és elhúzott én meg választhattam vagy hazamegyek gyalog vagy ott maradok."

Hogy hagyhatod , hogy így megalázzon??? Nem az ilyen eseteket kell kerülni, hanem az ilyen f*szkalapokat...

2013. jan. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

En ezt nem gondolom megalazonak.

Lehet, hogy jol esett neki a tudat, hogy a baratnoje otthon varja Ot!

2013. jan. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt a tagot te semmivel.
2013. jan. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!