Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 év alatti lányok, ti hogyan képzelitek el a számotokra ideális pasit, párkapcsolatot a következő szempontok szerint?

Figyelt kérdés

Kor, magasság, súly, lakhely, kedvelt ismerkedő hely/lehetőség.

Esetleg valami más, ami számotokra nagyon fontos tulajdonság.


Légy szíves írjátok le a saját tulajdonságotokat is, hogy mihez képest. (szóval hogy idősebb/fiatalabb alacsonyabb/magasabb stb srácok jönnek be, vagy hol szerettek/szoktatok kezdeményezni, vagy nyitottnak lenni erre)


Aki értelmesen válaszol, annak köszönöm! :)


2013. jan. 30. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Én Dantéért rajongok a DMC-ből. Sajnos soha nem jöhetünk össze. pedig vele szívesen...

Vagy ott van Leon S.C. RE-ből. De sajnos ő is számítógépes karakter.


Én nagyon nem tudok hús -vér pasikba beleesni. :(

2013. jan. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%
16 év alattiaknál ez nagyon egyszerű: legyen magas és jóképű flegma dumával, más nem számít.
2013. jan. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én tizenöt éves vagyok, elég határozott vagyok az ilyen témákban, de ezek csak álmok:

- Legyen vörös :)

- Nálam magasabb (176cm vagyok)

- Ne legyen túlsúlyos, de nincs szükségem kigyúrt izomállatokra sem.

- Intelligens. Nem akarok drogos, cigis, mai pávákkal járni. Undorítóak és szánalmasak egyaránt.

- Szeresse a természetet, nem hátrány, ha nem kocka.


Hát... ne nagyon legyen fiatalabb nálam, maximum egy legyen a születési évünk, de több nem.

Nem szoktam kezdeményezni, de ha jönnek, elég nyitott vagyok.

Ha tetszik egy fiú, akkor beszélgetek vele (nem vallom magam rossz emberismerőnek), pár alkalom után már tudni fogom, hogy tetszem-e neki. Ha igen, akkor még pár alkalom, és tudom, hogy félős típus-e. Ha igen, akkor kezdeményezek, ha nem, akkor türelmes jókislány módjára várok.


Igazából egy olyan barátot szeretnék, akit érdekel, mi van velem, és nem csak elvárja, hogy legyek, mert ugyebár barátnő az kell. Nem számít, hogy mi iránt érdeklődik, én szívesen ismerek meg bármit, de azért egy kicsit legyen nyitott azok felé, amik engem érdekelnek.

Ő.. azt hiszem, ennyi :)

15/L

2013. jan. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

mondjuk egy évvel idősebb, legyen magasabb nálam (170cm vagyok), ne legyen kövér, de sovány se(izmoos!<s), közelemben lakjon (hogy tudjunk találkozni)

15/l

2013. jan. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

- azért legyen nálam lehetőleg idősebb, mert a mai 15 évsek 5 éves fejlettségi szinten vannak, ami nem jön be (nyilván azért vannak kivételek :))

- nálam legyen magasabb (nem vetem meg a pici fiúkat, de én csak 162 cm vagyok, annál a legtöbben magasabbak)

- ne egyen dagi, de a nagyon vékonyak se jönnek be, tehát nálam lehetne picit izmosabb, de nem kigyúrt, mert az már sok

- lakjon minnél közelebb

- ápolt, odafigyelő, érdeklődő, határozott, stb...


+pont: valami sport, ha nem áll bukásra, ha kedves az emberekkel (nem csak velem), rövid haj


így hirtelen kb ennyi jutott eszembe


15/l

2013. jan. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

14L

Kor: min. velem egy idős max 3 évvel idősebb

Magasság:(160cm kb)az lenne a jó h ha magas lenne de annyira h ne érjem el őt

Haj:szín mindegy. legyen egy kicsit hosszú h tudjam cirógatni (igen szeretem az ilyen romantikus dolgokat)

Lakhely: term. ne legyen messze. a szomszéd város elfogadható

Személyiség: ne legyen rasszista! ne legyenek előítéletei! (melegek leszbikusok biszexuálisok és transzekszuálisok)legen: kedves megértő gyengéd. szretném ha csendes lenne mint én(nem beszél egyfolytában a baromságokról mint egyesek) legyen értelmes és tájékozódott

Előny lenne az h ő is szereti az én...: zenei stílusom(rock jrock jpop) hobbim (rajz manga anime fikciók könyvek)tolerálná az állatokat(ebben az esetben törpenyúl)

Sosem volt kapcsolatom. Sosem kezdeményeztem. Nem is volt kinek. Én mindig is ilyen fiúról álmodtam. De ez ne jelenti azt h más szóba se jöhet. Nincsenek ugyan olyan emberek. Elegek a főbb dolgok is!

2014. febr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!