Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire befolyásolja a pénz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire befolyásolja a pénz a párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Pl:adott egy pár.L26/F35.A lány dolgozik,néha a főnöke is "támogatja" anyagilag,a "jó tetteiért",szeretne megállapodni,családot,gyereket,összeköltözéet,stb.A fiú munkanélküli,2-szer elvált,2 gyerek,nem is akar dolgozni menni,anyukájánál lakik,nincs semmi elképzelése a jövőt illetően,összeköltözni és gyereket nem akar. Vélemények?

2013. jan. 24. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Most mi a kerdes? Hogy van-e jovoje a kapcsolatnak? Nincs. Oszt ennyi.
2013. jan. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem látszik, hogy hol van itt a kapcsolat. A nő a főnökkel kufircol, a fickó otthon ül az anyucival. Talán életükben nem is látták még egymást.
2013. jan. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Két össze nem illő ember, a srác padlón depis, a csaj meg egy tucat senki, aki 2 filléren megvehető.
2013. jan. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
bármire válaszolhatsz a történettel kapcsolatban...9 hónapja vannak "együtt",a pasi egyébként 8 hónapja csalja,a csaj ezt is tudja,mégsem lép le...meg a pasi is hogy a főnök "kezelgeti" a nőjét,de nem veszi komolyan és nem hiszi el
2013. jan. 24. 17:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Hasonlít az én sztorimra. Barátom nem dolgozik, otthon ül, de ő várja a pénzt tőlem. Én dolgozok abból a pénzből ő nem kap, de emellett néha vagyok pasikkal akiktől pénzt kapok na azt kapja meg barátom. A mi kapcsolatunkban a pénz miatt van csak vita.
2013. jan. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, prosti vagy, de emellett barátod van? Már mondogatom egy ideje, hogy az emberiség megérett a kipuszutulásra...
2013. jan. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4


no comment.Valaki vagy normális emberként akar élni vagy nem.Szabad akarata van mindenkinek.

2013. jan. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 The Other ***** válasza:

Ezek szerint, ha nem jönne be az élet és elvesztenék mindent és dolgozni sem akarnék, akkor csak elég lenne keresni néhány ide írogató csajhoz hasonló pr*stit és máris mereszthetem a s*ggem a vakvilágba???


És akár több lányt is futtathatok egyszerre?

Mégse olyan sz@r az élet :D

2013. jan. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
valahogy úgy...hazaköltöznél anyucihoz,nem lenne gondod semmire,keresnél egy díszpintyet aki pénzel is...ennyi...na ezen vagyok kiakadva...bár azt nem tudom,hogy a tesómnak ad e pénzt a nője,végtére is nem élnek együtt,na de akkor is...
2013. jan. 24. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!