Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha egy 16 éves lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha egy 16 éves lányt szeretnék meghódítani?

Figyelt kérdés

Vannak 18 18feletti csaj ismerőseim, de velük csak szorakozom. Kicsit nyomom nekik a dumát stb de nem veszem őket komolyan.

Ez a lány viszont más lehet. Tesóm barátnőjének az unokahuga. Még nem találkoztunk személyesen, most kezdtünk el beszélgetni. De ő egy felénk, kedves aranyos bájos lány legalábbis képek alapján ez jön le, és ezt mondjak.

Ha arról lenne szó, nekem ő nagyon kellene.

Normalis h vele kezdenek és nem korombeliekkel vagy 18 evesekkel?

Persze ez sok mindentől függ de nekem ő bejön. Illetve a tesóm mar beszelt neki rólam. Állítólag bejönnek neki.



2013. jan. 30. 17:04
 1/10 Búbosvöcsök ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. jan. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
21
2013. jan. 30. 17:08
 3/10 Búbosvöcsök ***** válasza:

Hááát végül is csak 4 év, de ilyen korban még nem az igazi.

De amúgy én ismerek egy párt ahol a fickó már 30 körüli, a lány meg vagy 16-17 lehet és jól le vannak, de mondjuk a csajos azért nem olyan mint a korosztálya általában. Nem egy kis csitri na, meg jó fej. Szóval belőlük kiindulva akár jól is elsülhet, de amúgy neked kell eldöntened hogy jó lenne-e az neked.

2013. jan. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én hiszek abban, hogy van aki érettebb a koránál. Szerintem jó dolgok is kisülhetnek abból a kapcsolatból :D Csak tartsd tiszteletben, ha 18 évesen szeretné elveszteni..
2013. jan. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Szerintem normális, csak 4 év van köztetek, és az ilyen 16 éves lányokat könnyű meghódítani úgy hogy van egy kis évkülönbség köztetek.
2013. jan. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5 év van köztük.
2013. jan. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Búbosvöcsök ***** válasza:
Tényleg. XD
2013. jan. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21 évesen én is a 16 éveseket szeretem legjobban :D
2013. jan. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én 16 vagyok, és a barátom 22. Szerintem nem gáz. :D:D
2013. jan. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát így elmegy, de ha belegondolok majd' 19 évessen bevagyok szarva a huszon évesektől xD Na de ami a legfontosabb NEHOGY RÁVEGYED BÁRMIRE IS, még ha benne is lenne, várjál, ezek a kib*szott hormonok sok hülyeségre rávehetnek... aztán meg hogy egész életében ilyennel éljen, pfu, ne.
2013. febr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!