Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem sikerült meghódítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem sikerült meghódítani a kiszemelt lányt de ő szeretné ha barátok maradnánk. Csak szerintem rossz ötlet ez?

Figyelt kérdés
Félek, hogy szenvednék és folyton arra gondolnék, hogy sose leszek elég jó neki
2012. dec. 25. 15:40
1 2
 1/11 valaki a tömegből ***** válasza:
100%
Nem, ez tényleg nagyon rossz ötlet
2012. dec. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 analhuzogato ***** válasza:
51%
Szia Dave! Anikó nem fog elutasítani nyugodj meg
2012. dec. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan így vagyok! Nem tudom sehogy megyőzni, hogy össze jöjjünk és már idegesít engem is. Azt akarja, hogy barátok csak, pia, buli! pff :(
2012. dec. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Minek barátkoznál vele? Hogy kísérgesd meg szórakoztasd, aztán mikor az orrod előtt összejön majd valakivel jó képet vágjál hozzá?
2012. dec. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kerüld el nagy ívben, mint az rákot! Sosem fog hagyni nyugodni a gondolat, mi lenne ha... És ez akkor lesz a legszarabb, amikor párja lesz, és te még mindig ott leszel egyedül!!!
2012. dec. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

NEM BARÁTKOZUNK!


És egyébként sem barát, hanem KISKUTYA kell neki, akit rángathat, aki kiszolgálja. Nem kellesz neki? Jó, ez megesik olykor-olykor. Nézz körül a halpiacon, és állj tovább.

Lehet egy normális beszélőviszonyt fenntartani, de többet nem. Szépen kezdj el halászni.


Amíg utána kullogsz csak rosszabbul érzed majd magad.

Nem fog becsülni, egyre többet használ majd. Mint férfit például villanyt szerelni, meg pakolni, és mint lábtörlőt elsírni a bánatát, hogy nem talál rendes pasit. De nem, Veled nem fog összejönni.


Ezért legyél okos, és hideg udvariassággal fogadd el a barátságát, majd húzz meg egy határt magadban: a humoros emilekre válaszolsz, nem segítesz költöztetni, nem ugrasz át egy dvd-t vinni a randijára, és nem hallgatod végig a picsogást.

Ehhez szépen tartsd magad, és mint írtam: keress másik lányt, akinek kellesz is. És ENNYI.


24F

2012. dec. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz, szörnyű, teljesen jól látod, csak szenvednél, és ami a legfontosabb, kidobnád az ablakon azt ami a legértékesebb, az időt az életedből!
2012. dec. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is.


Nőkkel nem leszünk "barátok".

2012. dec. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
erre azt kell mondani, hogy barátom az már van elég
2012. dec. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nevetséges a legtöbb itt felhozott érv. Nehogy bunkó légy vele! Igen, szenvednél. Ha nem akarod, ne menj bele. De nem kell minden nővel elbánni, aki csak barátkozni akar. Az emberiség felét zárod el ezzel magadtól!
2012. dec. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!