Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valentin napra ötlet? (nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin napra ötlet? (nem járunk)

Figyelt kérdés
Mit tudnék venni egy 16 éves lánynak Valentin napra,akivel (egyenlőre) nem járunk,de utána akarok rákérdezni-megbeszélni a dolgokat,mert elég jóban vagyunk "barátok" vagyunk.Csokit meg hasonló dolgokat az a baj hogy több fiútól kap,tavaly is mondta már hogy mennyi csokit kapott.És hát leakarom nyűgözni "túlszárnyalni" a többi fiút:D 1 rózsát biztosan veszek neki,de mellé még valamit szeretnék.Olyan kéne amitől "elolvad".Ha mondana valaki valami normális ötletet azt nagyon megköszönném,és tudom hogy még 2 hét a valentin nap,de jobb előbb tudni mit akarok.Köszi.
2013. jan. 30. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Figyelj ide! Nem az ajándéktól fog beléd szeretni egy lány. Ha mégis, akkor az nem őszinte vonzalom. Ez, hogy a többiek közül kiakarsz tűnni ajándékok terén szerintem butaság. Ha a lány 10 fiútól kap csokit, akkor is eltudja dönteni ki az aki a legvonzóbb. Ha virágot veszel neki a többiek pedig csokit azzal sem vagy előrébb lehetsz te a vesztes simán.
2013. jan. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a rózsa tökéletes. Legyen vörös :D
2013. jan. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1-es


Köszönöm ebben van igazság:)


2-es: vörösre gondoltam amúgy is:D

2013. jan. 30. 17:53
 4/4 anonim ***** válasza:
A vörös rózsa nagyon jó ötlet. Mellé meg egy nagyon aranyos kis plüss állatkát vegyél. :)
2013. jan. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!