Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyott a barátnőm. Fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a barátnőm. Fél éve. Azóta nem volt senkim. Minden nőt ellöktem magamtól a környezetemben. Sok lány megkörnyékez de elutasítom mind. Hogyan lábaljak ki a depresszióból?

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem kell még egy kis idő...
2013. jan. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hasonlóképp vagyok én is.Bár nem pont így,mert én csajoznék,ha össze jönne.És a környezetemben élőket alapból ki cserélném,el költöznék,ha tehetném,szóval nem a nő miatt van.

Járj el,érezd magad jól,lépj túl,ennyi az egész.

2013. jan. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ebben senki nem tud segíteni, csak te saját magadon. Leülsz, átgondolod, hogy mi a jobb keseregni a múlton, leragadni az időben, vagy továbblépni, és esetleg esélyt adni magadnak egy új kapcsolatra, és a boldogságra. Ne másoktól várd, hogy jobb legyen.
2013. jan. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. az a probléma. hogy próbálkoztam más lánnyal is. 1 hónapig bírtam. mikor hozzám szólt ilyen " húzz már innen a rákba " érzés kerülgetett.. énis csajoznék. de NEM TUDOK ELVISELNI SEMMILYEN NŐT A KÖRNYEZETEMBEN jelenleg.
2013. jan. 30. 23:56
 5/8 anonim ***** válasza:

3. vagyok.


Ez normális reakció ilyenkor, VISZONT el kellene gondolkodnod azon, hogy a sérelmeidet, amit az a lány okozott, nem vetítheted ki egy másikra, hiszen ő nem vétkes a dologban, így van? Egy példával illusztrálva: Egyszer véletlen veszek romlott húst a boltban, utána nem egyenes következmény, hogy a többi is az lesz legközelebb.

Másik dolog pedig: Döntsd el kit sajnálsz, ha azt a lányt, aki csúnyán otthagyott, akkor ugyan minek? Becsapott, átvert, otthagyott. Csak magadat kínzod ezzel, ha akár egy percig is gondolsz rá. Ha magadat sajnálod, megint csak felesleges, és önkínzó energiaveszteség.


Még valami: Fogd fel másként, így könnyebben teret engedsz egy új kapcsolatnak. Gondolj arra, hogy ennek így kellett történnie, és okkal, mert így fog jönni az életedben egy sokkal jobb, akivel boldog lehetsz. Amúgy meg megadod az örömet az exednek, hogy így keseregsz? Na ne már !

2013. jan. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
EEEH! Szedd már össze magad te anyámasszonykatonája! Úgy rinyálsz itt mint egy hisztis luvnya! Csípj fel egy csajt és paráználkodjatok!
2013. jan. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyi idő után se tudtad elfelejteni akkor öregem te tényleg szereted és ha ezek után valamiért nem folytatta veled maradjon csak az ő baja bár részleteket nem tudok de ha egy lányt ennyire szeretnek és ez nem elég neki akkor semmi, lehet már nagyon sok helyről hallotad hogy van még ezer meg ezer lány rajta kívül fiatal vagy előtted az élet stb stb.de ez nem segít hiába mondják el 1000* tudom mert azt hiszem volt hasonlóban részem sőt még van is mert elfelejteni egy ilyet nem nagyon lehet de nem is kell elfelejteni inkább talpra kell állni amiben sokat segíthetnek a barátok, család, hobby, sport, stb. támaszkodj ezekre elhiszem hogy ezek után nem vágysz egy nőre sem,de szerintem majd idővel javul csak még várnod kell egy kicsit és nem ezen rágodni,de ezek után gondold meg hogy kivel miért és hogyan szeretnél lenni hogy ezt megpróbáld legközelebb elkerülni és csak olyannal legyél aki megérdemli:)
2013. jan. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dugd meg oket, es kesz. Mindegyikunk eletebem vagy A no, aki ilyen hatassal van rank, 1-2 ev kell legalabb egy ujabb kapcsolathoz...
2013. jan. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!