Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti a párkapcsolatotok alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a párkapcsolatotok alatt miről álmodoztatok? Szoktatok álmodozni? Normális, hogy ilyenekről álmodoztam/ és talán még manapság is eszembe jut?

Figyelt kérdés
Nem olyan régen hagyott el a párom. Nagyon szerettem, de neki nem voltam elég jó. :( Olyan buta vagyok, hogy még most is rá gondolok. Vele képzeltem el a jövőt, előtte senkivel nem tudtam volna. Annyit álmodoztam arról, hogy együtt élünk, én megfőzöm a kedvenc ételeit, elhívjuk a barátainkat is vendégségbe, és én azon fogok majd töprengeni, hogy mi legyen a menü, mi finomat főzzek. Arról is álmodoztam, hogy a közös gyerekeinket tanítom olvasni, vagy együtt csináljuk a házi feladatot, vagy a gyönyörű szép meséskönyveket lapozgassuk együtt. Azt is szerettem elképzelni, ahogy együtt elmegyünk valahova, utazunk, körbejárjuk Magyarországot, és hogy szeretjük egymást, és boldogan élünk. Hogy dolgozgatunk, és élünk egy kellemes, meleg otthonunkban. :) Mára már egyre ritkábban gondolok ezekre, és kételkedem abban is, hogy férjhez megyek (vagyis, hogy akarok-e egyáltalán). Hiányzik, az nem tagadom, és hiányzik a közös élet reménye. Mintha megfosztottak volna az álmaimtól.

2013. jan. 31. 03:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Normális persze. Mindenki szeret egy kicsit álmodozni. Nem kell elkeseredni, majd jön más, akit bele tudsz majd újra szőni az álmaidba.
2013. jan. 31. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, de hidd el, mindenkit lehet überelni. Tényleg lesz majd más, akiért ugyanígy fogsz lelkesedni.


Én amúgy álmodoztam arról is, hogy megtámadnak és az exem legyakja az összes támadót és ő lesz a hős és szexelünk utána. :D


Sokat ábrándoztam az exemről, szerettem rá gondolni. :) Szóval szerintem ez normális, de el fog múlni, hidd el. Kell neki idő, de jobb lesz.

2013. jan. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg neki, és akkor sikerül elengedned az érzést, és új életet kezdhetsz.

[link]


Vagy szerezd vissza:)) Mi az, hogy nem voltál neki elég jó?? Konkrétan miben?

2013. jan. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!