Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menstruációs időszak alatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruációs időszak alatt?

Figyelt kérdés
Első kapcsolat mindkettőnk esetében. A kérdés nem csak arról szól, hogy a szexuális életünket hogyan befolyásolja a dolog, hanem a mindennapok során mit tegyek/ne tegyek. Mindketten 19 évesek vagyunk.
2013. jan. 31. 04:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És bár elvileg nyilvánvaló, de én vagyok a fiú.
2013. jan. 31. 04:21
 2/11 anonim válasza:
Miért nyílvánvaló hogy te vagy a fiú?
2013. jan. 31. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
a jó katona vérben is harcol...
2013. jan. 31. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A menstruacio nem befooyasolja sehogysem az egyuttletet.:-)

Lehet, akkor egy picit erzekenyebb lesz a baratnod...de ez nem mindekinel van igy...

A szex...hat lehet szexelni, ha Nektek nem gusztustalan. Igaz, nagyobb a ferozesveszely. Gumival csinaljatok, es nem lesz baj.:-)

18/l

2013. jan. 31. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem kell semmit sem máshogyan tenni, mint egyébként.

Ha nagyon erősen vérzik a lány, akkor azért ne legyen behatolás.


De egyébként tőle kérdezd, mit tegyél, és mit ne, az a legcélravezetőbb.

2013. jan. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés megint megosztja a társadalmat. Van aki ellenzi, van aki csak kicsit ágál ellene, van aki rád hagyja, és van aki ajánlja...

Én utóbbiak közé tartozom.

Mi rendszeresen élünk nemi életet tekintet nélkül a havira... És akkor is teljesen mindegy, hogy mennyire... Mi már egy ideje együtt vagyunk, nem használunk gumit, akkor sem. Előtte és utána "pancsi" és kész.

2013. jan. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én pl olyankor nem szeretek szexelni. Sokkal jobban kívánom előtte és alatta is a szexet, de ha megjön akkor mi nem szoktunk, nem engedném.
2013. jan. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kérdező nem csak a szexre gondolt itt, hanem ha jól értettem, akkor arra is, hogy hogyan viselkedjen ez alatt az időszak alatt. A recept egyszerű: nézd el jobban egy kicsit a hisztiket, ha görcsöl legyél rá tekintettel és hagyd pihenni és bújj vele össze és szeretgesd olyankor, mert a hormonjai fel vannak borulva és általában érzékenyebbek olyankor.

A szexet ne erőltesd, azt a pár napot ki lehet bírni, hacsak nem ő kezdeményezi. Lehetőleg ne fogdosd, ne nyúlkálj :-P

Egyébként meg semmi különös, felnőttek vagytok, ez a mindennapok része, nem kell belőle különösebben nagy ügyet csinálni és kész.

2013. jan. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

mi elejétől fogva csináltuk mikulás alatt is, pedig az első két nap ömlik belőlem a vér. egy két törölköző alám és kész, majd a végén zuhany. gumit nem használunk, majdnem 3 éve vagyunk már együtt, házasok is több mint egy éve és mindketten utáljuk a kotont. olyan mintha zacskóban szexelnénk.


más pasival nem csináltam vérzés alatt, és gumi nélkül sem.


26/N

2013. jan. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#8

Főleg erre voltam kíváncsi, köszi szépen! :)

2013. febr. 1. 07:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!