Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám a legjobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám a legjobban elmondani Neki, s éreztetni a gondolataim?

Figyelt kérdés
Szia. Pár szóban elmondom a történetet. Nos, Másfél éve megismertem egy Férfit. Közöttünk, nagyon nagy a korkülönbség. Ami majdnem 25 évet jelent. Tudom, most jogosan merül fel benned a kérdés, mit is szeretnék én Tőle.. De, se külsőre, se belsőre, nem 50 es korosztály. Egy remek fizikumú, karakteres, jó megjelenésű, pillanatok alatt elvarázsoló Férfi. Nos, a beszélgetéseink, találkozásaink alatt, a beszélgetésben, hangvitelben, természetben úgy érzem teljesen megegyezünk. Még az elképzeléseink is azonosak. De hatalmas kételyei vannak a kettőnk között esetleg létre jöhető párkapcsolattal. A nagy korkülönbség miatt. Véleményetek szerint, hogy tudnám azt elmagyarázni Neki, hogy én Őt tartom Férfinak...? S szeretnék vele lenni..? Nagyon köszönöm, a megtisztelő, s segítőkész válaszod.

2013. febr. 1. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem bántásból, de sajnos a pasinak adok igazat. Ha neked ez egy fellángolás, akkor még talán lehet belőle valami. Lehet most még fiatalos, de 10 év múlva... 20? Már nagyon nem lesz az.:(
2013. febr. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hidd el, gondolkodtam azon is, mi lesz 10- 30 év múlva... De a fiatalokkal is történhet bármi... A mai életvitel, több munka, kevesebb pihenés, állandó rohanás.. minket fiatalokat is tönkre tud tenni. S mi van akkor, ha mondjuk csodás 15 - 20 évet dobok el, ha most nem küzdök..? Mert tudom Ő is szeretné, de racionális, mint én. S két lábbal a földön jár. De sajnos én Vele kapcsolatban másként gondolkodom. Tudom fura lehet... De ezért vagyunk különbözők.
2013. febr. 1. 13:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Leginkább sehogy. Ha az optimális esetet veszem figyelembe, akkor te 25 körül lehetsz, ő pedig 50 felé tart. Te még az életed elején, ő pedig a közepén jár.

De hogy a kérdésedre is válaszoljak: ne az akard neki elmondani, hogy ásókapa részedről a dolog, mert te biztos vagy magadban, és abban is, hogy ez már soha az életben nem változik majd meg. Ugyanis ezt egy normális középkorú férfi nem fogja elhinni, és igaza is van.

Inkább arra próbáld meg rábeszélni, hogy, (ha kölcsönös a vonzalom, mert ez azért nem derült ki a kérdésedből egyértelműen ) adjatok egy esélyt magatoknak. Egy szép szerelem, ajándék egy 50 éves férfi számára is az élettől, még ha nem is szól élete végéig, és ezt az érzést mindenki megérdemli. Ebből a szempontból a kornak, és a korkülönbségnek nincs nagy jelentősége, hiszen a legtöbb kapcsolat ( ideális esetben) úgy indul, hogy az évszázad szerelme lesz. Aztán vagy így történik, vagy nem. De akik benne élnek, azok szeretnék, és el is hiszik, hogy így lesz...

2013. febr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod.. Én, most leszek másfél hónap múlva 29 éves. Ő 52. Nem mondom, hogy holtodiglan, holtomiglan, mert sajnos az ember soha nem tudhatja mi mikor romlik el, s akkor inkább külön érdemes folytatni az utat, mint együtt, mert nem szabad megengedni, hogy egy szép kapcsolat a gyűlöletbe forduljon át. Nézd, Ő is és én is nagyon elfoglalt vagyok. Mindkettőnknek van tapasztalatunk párkapcsolat terén, de nyilván nekem nagyságrendekkel kevesebb. Egyszerűen remek ember. S annyira szívfacsaró volt, mikor rám nézett, és azt mondta, hogy bárcsak később született volna, s az élet ugyan így az útjába sodort volna. És ilyenkor gondolkodok el az ember... hogy mit is érdemes megtenni egy - egy kapcsolatért.. És vajon tudna annyira tisztelni, szeretni és becsülni más, mint Ő..? S ezt a kérdést feltehetném, akár fordítva is.
2013. febr. 1. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!