Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetek újra Szerelmes?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek újra Szerelmes? Illetve az vagyok, csak úgy mint az elején.

Figyelt kérdés

Találtam egy cikket :

[link]


esetleg van ég más bevált ötletetek?


2009. szept. 3. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Amit abban olvastál azok tényleg jók. Sajna nem tudok ötletett adni.
2009. szept. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! először is ne haragudj, ha átfedés lesz a kommentem és a cik között, bevallom nem olvastam el.Én egy 1,5 éves kapcsolatban vagyok, nálam is hasonlóan alakultak az érzelmek. Én azt tudom ajánlani, ami nekünk nagyon bejött, hogyha együtt vagytok, akkor ne állandoan csak otthon üljetek, hanem csináljatok változatos programokat (közös séta, futás, uszás, mozi, kiállítás, kirándulás, romantikus vacsi..) Mikor elkezdtük ezt a projektet, úgy indult, hogy mondtam neki, kezdjünk megint "randizni"... és nagyon jó volt!

A randi annyiból állt, hogy mint az elején, többet romantikáztunk, és a szikra ismét lángra lobbant... mostmár viszont jobban figyelünk rá mi is!

hajrá, sok sikert!

2009. szept. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
28%
A cikktől vársz megváltást?
2009. szept. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.A másodiknak pedig,hogy én is ilyenekben gondolkozom hogy egyre több közös program :) És kicsit több romantika:) csak az a baj h a párom nem épp egy romantikus típus:( De azért megpróbáljuk.Utolsónak...nem várok megváltást.Szeretjük egymást a párommal csak éppen az első fél évben történő "varázst" szeretném visszacsalni:) A szerelem meg van csak a lepkék hiányoznak:P 2éves kapcsi
2009. szept. 3. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!