Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok tippeket?

Figyelt kérdés
Szerelmes lettem egy lány tavaly ismertem meg közelebbről és tök jól elvoltunk sokat beszélgetünk,viccelődtünk stb. a baráti társaságával is jóban voltam.Sokan kérdezték hogy mér nem járunk ő olyankor csak próbáltam terelni a szót mert nekem úgy tűnt hogy ő csak barátkozni akart és én nem mertem elmondani neki.A mostani évben pedig úgy éreztem hogy az elején jóban vagyunk utána egy pár hónapig úgy elvoltunk de úgy éreztem nem úgy mint rég és az utóbbi időben kezdtem észrevenni hogy jobb lett a kapcsolatunk.Mit tegyek hogy közelebb kerüljünk?Hogy kérdezzem meg hogy tetszek e neki?Előre is köszönöm a segítségeket!
2013. febr. 1. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
igy:)
2013. febr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbálj neki udvarolni és finoman célozgatni. Legyél vele nagyon udvarias és kezeld nőként. Lássa azt, hogy érdekled. Bókolj neki stb. 18/L
2013. febr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De tavaly még néha eltudtam képzelni hogy tettszem neki de most már nem:( Mi van ha megkérdezem szeretne e velem járni és nem aztán meg elmondja mindenkinek és mindenki rajtam röhög?:(
2013. febr. 1. 21:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ilyet csinálna akkor nem is érdemli meg hogy érdeklődj iránta.
2013. febr. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!