Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy lány az osztályból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány az osztályból, adnátok tippeket?

Figyelt kérdés
Szoktam néha vele beszélgetni, de csak szünetben, és akkor is mindig körülveszik a barátnői. Suli után meg elmegy ebédelni, csak ő a menzára jár én meg otthon eszek... hogyan kerüljek hozzá közelebb illetve,hogyan derítsem ki,hogy én is tetszem-e neki? Mivel kedveskedhetnék neki? Még sosem volt barátnőm, így nem tudom,hogy mit tegyek. És lehet az baj,hogy egy kicsit duci vagyok? Légyszi segítsetek!
2011. okt. 21. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Várd meg amíg ebédel, addig beszélgess el vkikkel.. aztán menj oda hozzá és beszélj!!
2011. okt. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha suliba jársz, akkor fiatal vagy. Ebben a korban a külsőségeket túlértékelik. Mennyire vagy duci?

Ha szünetekben beszélsz vele, akkor gondolom naponta váltotok pár szót. Nem kell határidőt kitűznöd magad elé.

Kérdezd meg, hogy egyedül szokott-e ülni ebéd közben.

2011. okt. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én nem kezdenék osztálytársal csak tapasztalatból mondom mert ha egyszer vége (márpedig egyszer tuti vége) akkor nagyon kínos lesz nap mint nap egy teremben ülni egész nap vele együtt :S

nem tudom attól függ.

hányadikas vagy?

2011. okt. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok túlsúlyos,de az a tipikus vékony alkatú gyerek sem. És amúgy meg ahogy írtam egész nap a barátnőivel lóg, de majd ahogy az első kommentelő írta megvárom amíg eszik.
2011. okt. 21. 20:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Legyél határozott és domináns a többi fiúval szemben! Lényeg h férfiként viselkedj, és ő is annak tartson. Jah és maradj tőle érzelmileg független! Egy nőnek a férfi szíve a zsákmány, egy férfinak a nő teste. Amelyikőtök hamarabb odaadja a másiknak amire vágyik, az veszít. Szóval ne legyél érzelgős meg ne mondj nyálas hülyeségeket, mert csak barátként fog rád tekinteni! És csak tökösen!
2011. okt. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!