Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzitek magatokat sokszor többnek lányok, akik párkapcsolatban éltek, azoknál a férfiaknál, akik épp nem rendelkeznek barátnővel? Minek istenítitek a barátotokat nekünk? Ilyen gáz ha szerelmes egy nő?

Figyelt kérdés

A férfiak miért is nem ájulnak el maguktól?

Több kommentnél is észleltem, illetve privát beszélgetésekben, hogy kicsit el vannak szállva sokan a lányok közül, akiknek épp párkapcsolatuk van. Mintha ezzel többek lennének azoktól, akiknek nincs. Miért van ez így? Nem gondolnak bele, hogy lehetnek újra egyedül ők is?


Korotokat írjátok ide.


2013. jan. 31. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudatosul bennük ez a viselkedés, ennél fogva megmagyarázni sem tudják.
2013. jan. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért ne mossuk össze a dolgokat...

Ha egy kérdés kapcsán szóba kerül valahogy a téma, és a szerelmes lány dicsérően nyilatkozik a párjáról (ez a normális), akkor azt azért teszi, mert szerelmes, és nem azért, hogy más magányos férfiak érzékeny lelkébe gázoljon.

Mondjuk kifejthetnéd jobban is, mi zavar, mert ez így általános nyavalygós bla bla lett.

2013. jan. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kifejtem: annyi az egész, hogy tettem ki én is kérdéseket, meg válaszolgatok is, eddig evidens. Ám, mihelyt Ráírtam egy kedves válaszolóra, akiről kiderült, hogy lány (nyilván a megfogalmazási stílusa miatt) és csak meg akartam köszönni a válaszát, akkor legtöbbször először kedvesen is válaszoltak, de aztán a végén odatették, hogy van barátom és nem akarok ismerkedni. Vagy volt, hogy kapásból ezzel hencegtek, hogy szia, van barátom, nem ismerkedés miatt válaszoltam ám.


Szóval komolyan, mintha be lennének sokan rezelve, mert kapnak egy privátot, amiben személyre szóló köszönetet írok. :D Mi ez már?

2013. jan. 31. 19:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez sem feltétlen hencegés, mert a privátok nagy része ismerkedés miatt érkezik (pl. nekem is), még nagyobb része ráadásul perverz is :D Egy idő után hozzászokik az ember, és ösztönösen így reagál.

Ezzel együtt ha a levélíró csak kedvesen ír valamit, nem egyből írom, hogy foglalt vagyok, csak ha már egyértelműen ismerkedni szeretne.

2013. jan. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen. Egy szerelmes nő az esetek többségében gáz. Főleg a tizenévesek, vagy a későn érők6gyerekesek. A lányok borzasztóan szeretnek dicsekedni azzal, ha van fiújuk, főleg, ha éppenséggel még jól is néz ki. A nőknek megszűnik a külvilág, amikor szerelmesek. Ez is általában inkább az új, fiatalabb kapcsolatokra jellemző, persze kivétel mindig van. Szerintem szerelmes nőnél (aki ráadásul még buta is) nincsen idegesítőbb.

21L

2013. jan. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!