Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapestiek, igaz, hogy a fővárosban sokkal hamarabb és könnyebben tudnék barátnőt találni, mint vidéken?

Figyelt kérdés

Ma voltunk a fővárosban egy program kapcsán, és ledöbbentett a látvány...annyi csodásan szép lány van ott. Én vidéki kisvárosból származom és itt alig van élet. Jól tenném, ha felköltöznék Pestre (persze miután találok állást) és végre elkezdenék élni?


Egy huszonéves férfi.


2013. febr. 1. 23:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%

Kezd el számolni,

[link]

Pesten 1 700 000 * 0,5 * 0,33 * 0,2 * 0,14 = 7854

pontenciális piccsa vár rád.

2013. febr. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Több ember, nagyobb esély
2013. febr. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én pesti vagyok,de gondolom ha a lakóhelyedhez képest több a szép lány,akkor ahhoz képest több a jó pasi is,tehát marad ugyanolyan az arány.
2013. febr. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
44%
Sajnos ez nem így van. A pesit csajok (a városiasabb vidékiek is) sokkel ellenségesebbek.
2013. febr. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Több az esély, mert több az ember, ahogy az egyik másik válaszoló is írta. Plusz több az ismerkedési módra való lehetőség is, mint egy kis vidéki helyen.
2013. febr. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
21%
Vidéken nincsenek nyilvánosházak és swinger klubok sem. Gyere Pestre, és beavatlak a szexuális gyönyörök rejtelmeibe.
2013. febr. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nekem egy picit túl nyüzsgőnek tűnt ma, főleg miután évekkel ezelőtt jártam utoljára a fővárosban, de mégis megfogott benne valami. Van élet, van lehetőség sok mindenre, talán ez :)
2013. febr. 1. 23:44
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem több az esély.
2013. febr. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Miért nem több?
2013. febr. 1. 23:56
 10/16 anonim ***** válasza:
Attól, hogy több a szép lány, még nem azt jelenti, hogy esetleg lenne esélyed náluk. De nem tudhatom.
2013. febr. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!